שאל את הרב מתרחב!

לפני שנה מדור שאל את הרב התרחב לקבוצות בווצאפ, ואחרי שבע קבוצות ווצאפ פעילות, הגיע הזמן להתרחב עוד - לקבוצה של שאל את הרב גם בטלגרם.

גודל טקסט

לפני שנה החלטנו שמדור שאל את הרב צריך להתרחב, ופתחנו קבוצת ווצאפ ראשונה של שאלות ותשובות עם רבנים. הרעיון פשוט, בקבוצה נוכחים חמישה רבנים מרבני האתר, המשתתפים שולחים את השאלות שלהם בקבוצה, והרב הראשון שפנוי לענות משיב על השאלות. 
shutterstock_227053708-[Converted].jpg
צילום: אתר ישיבה


בצורה הזאת השואלים מקבלים תשובות תוך זמן קצר מאוד, והזמינות לקבלת מענה הלכתי הפך להיות קרוב וקל מאוד.

הרעיון תפס תאוצה, תוך שבועיים הקבוצה התמלאה עד אפס מקום ופתחנו קבוצה שניה, תוך זמן לא ארוך גם היא התמלאה ופתחנו שלישית, עד שהיום ב"ה אנחנו עומדים על שש קבוצות מלאכות לגמרי, ובימים האחרונים פתחנו את הקבוצה השביעית.

בשבועות האחרונים, עם החשיפה הגדולה שאפליקציית הטלגרם קיבלה, פתחנו קבוצה של שאל את הרב גם בטלגרם, לנוחות השואלים שמעדיפים להשתתף בקבוצה כזאת.

בקבוצות אנחנו מגלים משתתפים מכל רחבי הארץ והעולם, והרבנים משיבים על שאלות לאורך כל שעות היום, בנושאים מגוונים מאוד. שואלים המעוניינים לשאול שאלה אישית שולחים בקבוצה 'איזה רב יכול לענות עכשיו בפרטי', והרב שיכול באותו הזמן מציין זאת.

באופן טבעי, מענה דרך הווצאפ הוא קצר ונקודתי, ולכן שאלות הדורשות עיון והרחבה אנחנו מבקשים מהשואלים להפנות למדור שאל את הרב באתר, שממשיך לפעול כהרגלו.


– —


גם אתם מוזמנים להצטרף לקבוצות שלנו!


להצטרפות לקבוצה השביעית של שאל את הרב בווצאפ לחצו כאן


להצטרפות לקבוצת שאל את הרב בטלגרם לחצו כאן


– —


אגב, בחורף קיימנו כנס לרבנים המשיבים באתר בהשתתפות הרה"ג זלמן מלמד, הרב הראשי לישראל דוד לאו, וכמובן הרבנים המשיבים באתר ובקבוצות. המושב השני של הכנס הוקדש כולו למענה בקבוצות הווצאפ.

מוזמנים לצפות בכנס