סיכום תשעה באב באתר ישיבה

גם השנה זכינו בתשעה באב לשבור שיאים עם מאות אלפי גולשים. קצת נתונים ועדכון על פרויקטים קיימים.

2 דק' קריאה
ישיבה
הרבה הכנה ועבודה נעשתה על ידי צוות האתר לקראת תשעה באב.

קיווינו וציפינו שבית המקדש יבנה ובע"ה יהפוך יום אבלנו ליום מועד ושמחה, במשך כל ה"שבוע שחל בו" העברנו בשידור חי שיעורים רבים העוסקים בעניין בית המקדש, אך לצערנו עדיין לא הגיע היום המיוחל.

העברנו בשידור חי את כל התפילות, הקינות וקריאת מגילת איכה מבית המדרש של הישיבה בבית אל אל כל רחבי העולם וקיבלנו תגובות חמות ונרגשות. בשידור התפילות היו כ-20,000 צופים בפייסבוק וביוטיוב.

במהלך הצום העברנו בשידור חי יום עיון של שעורי תורה שונים ומגוונים שהופק בשיתוף עם ועד הישובים מצפה יריחו ורבבה.

בערב תשעה באב ובתשעה באב השנה הגענו למספר שיא של למעלה מ-201,000 גולשים שונים, עליה של עשרות אלפי גושלים לעומת שנה שעברה.

בסך הכל בחודש האחרון הגענו ללמעלה מ-640,000 גולשים שונים, עליה של 9% במספר הגולשים לעומת התקופה המקבילה בשנה שעברה.

במהלך הצום עצמו היו צפיות רבות בעיקר בהלכות הצום השונות מאת הרב אליעזר מלמד והרה"ג מרדכי אליהו זצ"ל וגם בשיעורים יחודיים שניתנו על ידי הרב צבי רייזמן, כגון מאמר העוסק בקריאת התורה בתשעה באב.

בשבוע זה אנו מעבירים בשידור חי את ישיבת בין הזמנים של הציונות הדתית בשיתוף ארגון עיתים לתורה. במסגרת השיעורים יועברו שידורים חיים עם קשת רחבה ומגוונת של רבנים וביניהם: ראש הישיבה הרב זלמן מלמד, הרב הראשי לישראל, הרב דוד לאו, הרב שמואל אליהו, הרב חיים דרוקמן, הרב יעקב שפירא, הרב מרדכי שטרנברג, הרב דב ליאור, הרב יהושע שפירא ועוד.

בנוסף, אנו מעבירים בשידור חי לימוד יומי לשעות הבוקר, נוסף על הלימוד היומי הרגיל לחופש הגדול.

הגידול במספר הגולשים מצריך מאיתנו להשקיע בתשתיות חזקות יותר, הגדלנו את נפח הזכרון של האתר כמעט פי שלוש וקנינו שרת חדש בנוסף לארבעת השרתים שכבר נמצאים בשימוש. אנו קוראים לכם להיות שותפים עמנו בהחזקת מפעל תורני אדיר שכזה, ולתרום לאתר ישיבה.

יהי רצון שנזכה תמיד להוסיף בקודש ולהרבות תורה בעם ישראל!
חיפוש כתבות
את המידע הדפסתי באמצעות אתר yeshiva.org.il