שיחת משתמש:הלל

From ויקישיבה
Revision as of 01:46, 29 January 2010 by למאי נ"מ? (talk | contribs)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to navigation Jump to search

אודה לך אם לא תבצעה מחיקות גורפות בערכים שאני כותב. אני סבור שרובו של תוכן הערך אשר מקורו בתחומין ראוי לויקישיבה. שיחזרתי את המחיקה שלך באפרסמון. הצגתי את הנושא בתור שאלה ב[שיחה:עמוד ראשי] - בוקר טוב. דניאל ונטורה 23:21, כ' באב ה'תשס"ח (UTC)

היות ולא הזנת מייל, אבקש להבהיר לך בצורה חד-משמעית: הויקיפדיה העברית היא עולם בפני עצמו, אני מקוה שויקישיבה נוהגת אחרת. אבקש להמנע ממחיקות בדף שלי. אם קשה לך הדבר, אז גם אך תבצע עדכונים. דניאל ונטורה 23:51, כ' באב ה'תשס"ח (UTC)
שלום עליך דניאל. הערך שהעתקת מוויקיפדיה כולל שינויים של משתמשים רבים (כולל שלי), ולא את הערך הבסיסי שלך. בהשאירך את הטקסט המועתק מוויקיפדיה אתה מסכן את ויקישיבה בתביעה משפטית, שללא הוכחת נזק הפיצוי יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים. הלל 06:50, כ"א באב ה'תשס"ח (UTC)
מוכן לבדוק שוב. דניאל ונטורה 07:49, כ"א באב ה'תשס"ח (UTC)
אני חוזר על בקשתי, אל תגע בערכים שלי. אני אחראי על הכתיבות שלי. מה שהיה כתוב בערך היה מה שאתה אחזרת + חומר שהובא מהמקור וטרם עובד ולכן היה טעון שיכתוב. יש גם הערה מפורש בויקישיבה : כי האחריות על הכותב. אז אל תדאג לי. תודה. שבת שלום. דניאל ונטורה 07:57, כ"א באב ה'תשס"ח (UTC)
א. לא ראיתי כל הערה בוויקישיבה על מדיניות זו שכל ערך הוא באחריות הכותב בלבד. למעשה זה כשלעצמו נוגד את הרישיון החופשי שמצוין בתחתית כל דף. יתירה מזו, מן האמור כאן משתמע שאפילו על הערכים המועתקים מהספר "יסודות וחקירות" מותר לעשות שינויים, למרות שהוא מוגן בזכויות יוצרים.
ב. לא עשיתי כל שכתוב של דבריך מעבר לשחזורם למקורם כפי שכתבת אותם בוויקיפדיה.
ג. ממילא משכתי את ידיי מעריכה כלשהי של ויקישיבה, כאשר הגישה שאתה מייצג (בעלות יחידה, העתקה מוויקיפדיה בלי התאמה לאופי השונה) רק תדרדר אותה לעניות דעתי אל תהומות הנשייה.
ד. עצה: אנא שאל את עורכי האתר אם הם רואים בעין יפה את שיטתך. בברכה, הלל 08:39, כ"א באב ה'תשס"ח (UTC)
לא אגיב לדבריך - הלא מדוייקים - הנ"ל. שאלתי. דניאל ונטורה 08:42, כ"א באב ה'תשס"ח (UTC)

נשמח אם תעזור לנו[edit]

הערך חסידות זקוק לשיפוץ רציני ביותר, הוא נכתב בשיטחיות מובהקת, ונדרשת עבודה משמעותית לכתיבתו. ניסיתי לתת כיוון ע"י סידור מחודש של הכותרות, ואשמח אם גם אתה תצטרף למלא זאת בתוכן ראוי (במידה ויש בכוחך). בתודה רבה מראש,למאי נ"מ? 23:46, י"ג בשבט ה'תש"ע (UTC)