שיחת משתמש:דניאל ונטורה

From ויקישיבה
Jump to navigation Jump to search
ארכיונים

ארכיב שיחות

ברוך הבא

בס"ד

שלום דניאל ונטורה, ברוך בואך לויקישיבה!

תודה שנרשמת לאתר, הצלחתנו מותנית בשיתוף פעולה רב מצד הגולשים. כל תרומה לאתר מבורכת.

כולם מוזמנים להשתתף בויקישיבה. נא לשים לב לעקרונות העריכה - ויקישיבה:עקרונות עריכה.

מומלץ שמשתמשים חדשים לאתר ולסביבת "ויקי", יעזרו בעזרה בתחילת דרכם.

הנהלת האתר תשמח לעמוד לצדכם ולסייע בכל שאלה או בעיה.

בברכת התורה, משתמש:ליאתי בטורקיז 13:26, כ"ו באב ה'תשס"ח (UTC)

האם השעון סודר דניאל ונטורה 14:35, כ"ו באב ה'תשס"ח (UTC) עדין לא השעה היא 17:34

שלום לך, דניאל.

אינני נמנה על אנשי צוות האתר, ובכל בכל זאת ארשה לעצמי להעיר:

כמדומני שעיקר המטרה של ה"ויקישיבה" הוא לכתוב על ערכים ישיבתיים.

ואמנם נכתב בדף "עקרונות עריכה" ש"כל מידע העוסק בתוכנה של התורה או בעם ישראל מתאים לויקישיבה", אך נראה לי שעיקר הכוונה היא לערכים בתולדות עם ישראל שנוגעים לעולמה של תורה (כגון: עשרת השבטים, או הויכוח בין החסידים למתנגדים, וכדו').

וכמדומני שב"עולם הישיבות" לא מתעסקים ביום-יום בעניינים שאתה כותב עליהם (אף שהם חשובים, וכתבת עליהם בצורה מאוד יפה ובהירה!).

בנוסף, אני חושב שראוי להקפיד שב"ויקישיבה" יופיעו רק תאריכים עבריים, אבל זה באמת כבר נתון לשיקולי המערכת.

בברכה, עודד.

תודה על התגובה. לדעתי הערכים שכתבתי מתיחסים לעולמה של תורה. אם הנהלת האתר תורה לי להפסיק לעלות ערכים מאחת הקבוצות אעשה כן. ב"עולם הישיבות" עוסקים בנושאי ארץ ישראל לכל תחומיו, אפילו מטיילים בארץ לאורכה ולרחבה. אשר לתפוצות ישראל נדמה לי שאין על כל עוררים דניאל ונטורה 14:20, כ"ז באב ה'תשס"ח (UTC)
אשר לתאריכים, הייתי שמח מאוד להשתמש רק בתאריכים עבריים. אני מקווה שגם יגיע הזמן לכך. בינתיים מקובלים התאריכים האחרים, שאיני מכבד אותם, אבל הם הם המצויים בפירסומים. דניאל ונטורה 14:20, כ"ז באב ה'תשס"ח (UTC)
אגב כדאי שתזהה את עצמך בדף המשתמש. לא נעים לקבל הודעה במייל בנוסח הבא: "לכבוד דניאל ונטורה,

הדף שיחת משתמש:דניאל ונטורה בוויקישיבה שונה ב־14:04, כ"ז באב ה'תשס"ח על־ידי משתמש אנונימי" . לא נעים לי לקרוא לך "אנונימי". דניאל ונטורה 14:20, כ"ז באב ה'תשס"ח (UTC)

עוד ההערה: אני סבור שיש לתת ביטוי לחוקרי ארץ ישראל, אשר מחקרם מתבסס על מקורות יהודיים ועל עולם היהדות כמו: צבי אילן שתפארתו היא על מחקר בתי כנסת קדומים, אדם זרטל הרואה את חלוקת הארץ לשבטים שמיון הטוב ביותר לצרכי ידיעת הארץ ואת סקר הר מנשה שעליו תפארתו הוא מבסס על התנ"ך - דבר שכמעט גרם לחרם מדעי נגדו, אשר ליוסי לשם, חוקר הציפורים, אף הוא מצטט כל מידע מן המקורות על מנת ללמוד על חיי הציפורים. אני סבור שלכל אלה יש מקום בוישיבה. דניאל ונטורה 14:37, כ"ז באב ה'תשס"ח (UTC)

תראה, על עובדות קצת קשה להתווכח. אבל בכל זאת אנסה:

עולם הישיבות מתעסק אך ורק בלימוד תורה ולא בשום דבר אחר.

וההגדרה של לימוד תורה היא לימוד של כל דבר שמצריך לברך ברכות התורה לפני הלימוד, וכן לימוד של דברים שאסור ללומדם במבואות המטונפים. ולכן אסור ללמוד את הסוגיא של גבולות הארץ לפני שמברכים ברכות התורה, וכן לגבי הסוגיא של מצוות ישוב א"י, וכן לגבי מאמרים תורניים העוסקים ב"מבט על התקופה" מתוך עיון במדרשי חז"ל ובספרי האמונה של הראשונים והאחרונים.

אך כל מה שמותר ללמוד ללא ברכות התורה, או מותר ללמוד במובואת המטונפים - הוא לא לימוד תורה, ועולם הישיבות לא מתעסק בו. (ואמנם רבים מבני הישיבות מטיילים ב"בין הזמנים" - אך הם עושים זאת מבלי קשר להיותם בני ישיבה, אלא להיותם בני אדם שצריכים להתאורר מדי פעם, בדיוק כמו שהם צריכים לאכול ארוחת בוקר).

בברכה, עודד.

תודה. בינתיים אציע לך להתחיל לכתוב ערכים קצת, כמו על פרשיות השבוע, ספרי התנ"ך. מסכתות משנה ותלמוד. דניאל ונטורה 07:52, כ"ח באב ה'תשס"ח (UTC)

(הועתק לדיון בבית המדרש. נפתלי, הנהלת האתר • שיחה. 13:21, 26 ביולי 2009 (UTC))

זכויות יוצרים

שלום דניאל

ראשית, בשם צוות האתר אנו מודים לך על עבודתך המסורה והמתמשכת בערית האתר.

שנית, כשיש לאדם זכויות יוצרים על דבר מסויים, ע"פ חוק אין להשתמש בדבר זה ללא רשות מבעל זכויות היוצרים. מן הראוי להסיר מהאתר חומרים שטרם קבלו רשות להופיע ולהבא לחכות לאישור לפני פרסומם.

בברכה, נפתלי, הנהלת האתר • שיחה 16:02, כ' בחשוון ה'תשס"ט (IST)

בחיבור הערכים מצויין שמי ואני נושא באחריות המלאה. אני מצטט רק בקצרה, דברים בשם אמרם וזה במסגרת "שימוש הוגן". אני גם מודיע לבעלי המידע רק לשם מתן מידע. במקומות שאתה הערתי לי תיקנתי. נותר רק דבר אחד - מעט חריג - התאור של סיור הרבי מגור בחברון. גם את זה אני מקצר כדי שלא תהיה אי-הבנה. וְתֵן טַל וּמָטָר לִבְרָכָה עַל פְּנֵי הָאֲדָמָה וְשַׂבְּעֵנוּ מִטּוּבָהּ , דניאל ונטורה, דניאל ונטורה 16:24, כ' בחשוון ה'תשס"ט (IST)
אני שמח שאתה מטפל בעניין. יישר כח על עבודתך. נפתלי, הנהלת האתר • שיחה 16:54, כ' בחשוון ה'תשס"ט (IST)

בית הכנסת חזון דוד#רקע

עברתי על הערך. אני מציע להשמיט את המשפט "שאיפתם של המייסדים היא שבזכות העמידה העיקשת הממשלה תשלים עם קיומו, ובית הכנסת יאושר." או לרכך אותו. בברכה, שמובבה 11:38, כ"ה בחשוון ה'תשס"ט (IST)

מקובל בהחלט. אגב, זה לא סגנון שלי, אם תשים לב. הערך הזה לא נכתב על ידי. וְתֵן טַל וּמָטָר לִבְרָכָה עַל פְּנֵי הָאֲדָמָה וְשַׂבְּעֵנוּ מִטּוּבָהּ , דניאל ונטורה, דניאל ונטורה 11:40, כ"ה בחשוון ה'תשס"ט (IST)

מערת המכפלה

עברתי על הערך, אך נאלצתי להפסיק באמצע. הערך מכיל ציטוטים רבים. באופן כללי, ככל הידוע לי, ראוי למעט בציטוטים ככל שניתן. הפרק תאורי הנוסעים מכיל כמות רבה של ציטוטים. ראוי לקחת את הציטוטים, להפוך אותם לרשימת סיפורים ועובדות ולציין את מקורם. אין לי את הציטוטים המקוריים ואתה הוא הכותב העיקרי של ערך זה, לכן אני מפנה את העניין לתשומת לבך. בברכה, שמובבה 12:05, כ"ה בחשוון ה'תשס"ט (IST)

אבדוק זאת. אציין רק שה"בושם" הוא חלק מהתאור המקורי. 13:48, כ"ה בחשוון ה'תשס"ט (IST)

ציטוטים

שלום דניאל ונטורה, נערך דיון בבית המדרש של ויקישיבה בנושא מקום הציטוטים בערכים. נשמח להשתתפותך בקביעת מדיניות בעניין זה. בברכה, נפתלי, הנהלת האתר • שיחה 19:09, י"ז בכסלו ה'תשס"ט (IST)

טעות בציטוט הפסוק "ארדוף אויבי ואשיגם וגו'"

שלום הפסוק הוא: "ארדוף אויבי ואשיגם ולא אשוב עד כלותם", "אשוב" ולא "תשוב".

אנא ממך תקן ישר בערך, חבל על זמננו. דניאל ונטורה 14:48, ח' בשבט ה'תשס"ט (IST)

תבנית:הידעת?

יישר כח על הוספת ערכי "הידעת?". עברתי על ערכים שהוספת ונראה כי הם ארוכים למדי. ראה כיצד ניתן לקצר אותם. כמו כן, רצוי לתת לכל קטע כותרת בהדגשה. נפתלי, הנהלת האתר • שיחה. 15:58, י"א בשבט ה'תשס"ט (IST)

שבוע טוב

תודה על השקעתך בפיתוח ויקישיבה. אנא שים לב לדיון זה. חשוב שתמנע מההתנהגות הנזכרת שם. בתודה ובברכה, נפתלי, הנהלת האתר • שיחה. 14:39, כ"ב בשבט ה'תשס"ט (IST)

ידידי הנכבד, אנא בדוק שוב את הנושא בטרם אתה מעיר הערות. הקטע הנידון לא נכתב על-ידי. את הברית החדשה איני נוהג לצטט. (אולי פעם, במקרה יוצא דופן - אעשה זאת - וגם אז בוודאי לא ציטוט מדוייק, כולל מקור וכ"ו). בקורת המקרא, הבאתי פעם, אולי יותר, ציטוט של הפרשן הופמן, המזטט את גירסתן ומייד עושה ממנה חוכא ואיטלולא. מכל מקום, תודה שלא מחקת - כך יכולתי להוכיח את חפותי ! דניאל ונטורה 16:23, כ"ב בשבט ה'תשס"ט (IST)
אכן, כיוון שהיו לך מספר תרומות הנחתי שהדבר הגיע ממך, אולם קטע זה נכתב על ידי IP אלמוני. תודה שהסבת את תשומת לבי. נפתלי, הנהלת האתר • שיחה. 15:11, כ"ג בשבט ה'תשס"ט (IST)

משכן אוהל מועד

אני חוזר ואומר, בעניין זכויות יוצרים, מותר להשתמש בחומר מוגן אך ורק לאחר קבלת אישור מבעל זכויות היוצרים, לא לפני כן. אין זה מספיק לשלוח להם הודעה שפגעת בזכויות היוצרים שלהם. אנא מחד את הקטעים הרלוונטיים עד לקבלת אישור. כבר הוזהרת בעניין זה בעבר, אנא המנע מכך בעתיד. בברכה, נפתלי, הנהלת האתר • שיחה. 14:13, כ"ח בשבט ה'תשס"ט (IST)

כאשר אני מצטט משפטים בודדים או קטע (אבדוק שוב - אם חרגתי מהגודל הרצוי אפחית את גודל הציטוט) אין כל בעיה של זכויות יוצרים. אני פונה רק לשם מסירת מידע. אני מצטטזאת בדף שיחה רק כדי שלא יהיה כפילות במסירת מידע. דניאל ונטורה 14:23, כ"ח בשבט ה'תשס"ט (IST)
בדקתי שוב. הציטוט מינימלי והוא בגדר "שימוש הוגן". דניאל ונטורה 14:28, כ"ח בשבט ה'תשס"ט (IST)
אם כך, אין בעיה. נפתלי, הנהלת האתר • שיחה. 16:56, ל' בשבט ה'תשס"ט (IST)

זכית בתחרות

שלום דניאל ונטורה, הסתיימה תחרות העריכה בויקישיבה ומחישוב הניקוד עולה כי זכית בתחרות. נבקשך להשאיר את פרטיך אצל מערכת האתר על מנת לממש את זכייתך. חילך לאורייתא, יישר כח על פעלך ותודה על השתתפותך. נפתלי, הנהלת האתר • שיחה. 15:04, ט"ז באדר ה'תשס"ט (IST)


תודה

כל הכבוד לך על הזכיה, ותודה. טל רחמים

תודה על ההוספות

בערך הרמב"ן. יישר כח!--א"י 17:13, כ' באדר ה'תשס"ט (IST)

לדניאל היקר.

ראשית, אני יודע שזה לא תפקידי, אך יש לי משהו קטן להעיר לך עליו.

לענ"ד, ויקישיבה היא אנציקלופדיה למושגי יהדות ולא לערכים כמו נדידת ציפורים או השבויים היהודים בגרמניה.

אנא ענה בהקדם, לפני שתוסיף עוד ערכים כאלה, ובנוסף, אולי יהיה צורך לדבר עם נפתלי כדי שיסיר אותם (?).

ישר כוח ותודה מראש.

יש לי דעה אחרת. אבל ההנהלהמעשהמה שהוא חושבת
  1. נדידת ציפורים - הכל לפי מסורת ישראל מבוסס על עהודת דוקטור ירא שמים יוסי לשם.
  2. השבויים היהודים מגרמניה לפי ספרו של הרב בינה. גם כן קידוש הם

אגב שמתי לב כי הערכים ה"גבוליים" שלי זוכים ל]ופולריות רבה. גם זה חשוב. 95.224.147.161 22:45, ו' בתמוז ה'תשס"ט (IDT)


זה לא עובד ככה, אנחנו לא מכונת רייטניג... וחוץ מזה שהיום יש מאמרים הלכתיים על כמעט כל נושא...--Hoggy 21:44, ז' בתמוז ה'תשס"ט (IDT)
אני משאיר להנהלה את זכות המילה האחורנה. דני.
הנושא הועלה לדיון בבית המדרש באתר. הדיון נקטע באיבו, גולשי האתר מוזמנים לחזור לדון בו ולהשתתף בבניית האתר. אם הדיון יתפתח אוסיף אליו גם את דעתי האישית, בלי נדר. נפתלי, הנהלת האתר • שיחה. 13:38, 19 ביולי 2009 (UTC)
אני ממש לא אוהב דיונים. לא הייתי "לועג" לרייטניג - מוצר שאין לו ביקוש אין לו זכות קיום. כמובן, לא בכל גבול. דני 14:58, 19 ביולי 2009 (UTC)
ואף על פי כן - זו דרך ההדברות הנפוצה שהמקובלת במקומות כגון זה. לפחות שני משתמשים כבר העירו לך על נושא זה(Hoggy כאן ועודד למעלה) ונראה שזהו הכיוון הכללי שלוקחים רוב הגולשים. אולי כדאי שהנושא כן יקבל מעמד מסודר. נפתלי, הנהלת האתר • שיחה. 12:55, 20 ביולי 2009 (UTC)
זו דעתי. אקבל כל הכרעה. אם תחליטו כי הערכים מיותרים - נא למחוק אותם. אני אפילו לא אמחה. דני 13:14, 20 ביולי 2009 (UTC)

זה לא אותו דבר. לא מוכרים פרחים בחנות גלידה.--Hoggy 05:29, 20 ביולי 2009 (UTC)

הרעיון בכל זאת דומה: מוצר שאין לו משתמשים יורד מסדר היום. אתר ויקישיבה ממומן בין השאר מפירסומות - אם אין די אנשים הצופים בו - הוא לא יוכל להתקיים. כמובן, יש למצוא את האיזון המתאים ולא הייתי רואה בעין יפה כל ערך וערך בויקישיבה. אבל כל מה שקשור לארץ ישראל, תולדות עם ישראל וארץ ישראל הייתי מקדם בברכה. ועכשיו, די לדיונים - ערכים רבים ממתינים לכתיבה. דני 05:51, 20 ביולי 2009 (UTC)

(הועתק לדיון בבית המדרש. נפתלי, הנהלת האתר • שיחה. 13:21, 26 ביולי 2009 (UTC))

תחרות ויקישיבה

שלום דניאל ונטורה, ברכות לרגל זכייתך בתחרות העריכה! בעמוד הניקוד תוכל לראות את דירוג הזכייה שלך. לשם העברת הפרס אליך נא לשלוח כתובת למערכת האתר במייל jnf@yeshiva.org.il. יש טופס לשליחת מייל דרך האתר בקישור זה. תודה על השתתפותך בתחרות ותרומתך לוויקישיבה. נשמח, כמובן, לראות אותך ממשיך להשתתף בפרוייקט, להגדלת תורה ולהאדירה.

חילך לאורייתא! בשם מערכת האתר כולה, נפתלי, הנהלת האתר • שיחה. 13:43, 23 באוגוסט 2009 (UTC)

קטגוריות

ראיתי שהוספת כמה קטגוריות, בויקיפדיה מקובל שאין ליצור קטגוריה עבור פחות מחמישה ערכים (קיימים או צפויים להיכתב בקרוב). לטעמי רצוי לנהוג בצורה דומה גם בויקישיבה, כיון שנראה לי שכך הקטגוריות ממלאות את תפקידם בצורה יעילה יותר. סיווג יתר עלול להכביד על המנווט בין הערכים. 

אין בעיה. לא שמתי לב. 87.70.97.180 18:30, כ"ז בחשוון ה'תש"ע (UTC)

שתי הערות

נשמח אם תעזור לנו

הערך חסידות זקוק לשיפוץ רציני ביותר, הוא נכתב בשיטחיות מובהקת, ונדרשת עבודה משמעותית לכתיבתו. ניסיתי לתת כיוון ע"י סידור מחודש של הכותרות, ואשמח אם תוכל לסייע לנו, מכח בקיאותך הרבה בהיטוריה של עם ישראל. בתודה רבה מראש,למאי נ"מ? 23:42, י"ג בשבט ה'תש"ע (UTC)

לצערי הנושא אינו מוכר לי. דני

הוותיקן וירושלים

הערך הוותיקן וירושלים ברובו איננו עוסק בתורה, אלא בעמדת הוויתקן, דבר שלכאורה אין מקומו בוויקישיבה. לא רציתי למחוק בעצמי את הערך, לכן שילבתי את הנקודות החשובות מבחינת עם ישראל והפער התיאולוגי העצום, אך העמדות הפוליטיות של הוויתקן מקומם, לכאורה, בוויקיפדיה ולא בוויקישיבה.

כמובן, אני רק מביע את דעתי, ואתה עשה כחכמתך. בכבוד,למאי נ"מ? 23:42, י"ג בשבט ה'תש"ע (UTC)

לתשומת לבך. הערכים שלי על הוותיקן, שלושה במספר,נמחקו מהויקיפדיה העברית בטענה שהם אינם מייצגים נכונה את עמדת הוותיקן, שחל בה שינוי מהותי ??? העברתי אותם לכאן רק כדי שתהיה להן אכסניה עבור הקורא היהודי.

המומחים לנושא סבורים כי לא חל שינוי מהותי בעמדת הוותיקן כלפי העם היהודי, ירושלים ומדינת ישראל. שכן לפי התאוריה שלהם הוותיקן אף פעם אינו טועה. כלומר, מה שהוא עשה היה תמיד נכון. דוגמא קטנה, מאז 1945 האפיפיור טען כי הנאצים עשו שואה ב"עם הפולני" - לא "העם היהודי. גם האפיפיור האחרון אמר זאת ביד שם. האפיפיור מעולם לא אמר כי מדינת ישראל היא הוקמה מחדש על-ידי העם היהודי - זה נגד התאולוגיה שלהם.

שלושת המאמרים נכתבו על בסיס עבודה סימינריות שהגשתי באוניברסיטנ הפתוחה. זה לא מנע את המחיקה בויקיפדיה העברית מחחש לפגיעה בכבוד הכס הקדוש !!!.

שמחתי כי יכולתי להציב ערכי אמת אלה בויקיישיבה. לא אעמוד על רגלי האחוריות כדי למנוע את המחיקה. אבל טוב שהקורא היהודי ידע עם מי יש לו עסק. דני

שלום דניאל

ראיתי את התגובה שלך בכתבה על ויקיפדיה באתר " קפטן אינטרנט " ורציתי לשאול אותך לגבי " ויקיפדיה " . לפני שנה אני נירשמתי לויקיפדיה ומאז כל פעם שכתבתי משהו אז רק ספגתי השפלות והעלבות מצד : " דוד שי , odedee , ו-דרור אבי " עד שלפני חודש פתחתי דיון על ההתנהגות שלהם והגיע דוד שי וחסם אותי לצמיתות בגלל שהוא מצא אותי כותב נגד עורכי ויקיפדיה בפורום " דתיים-חילוניים " באתר WALLA. שלשום ניסיתי להכנס לויקיפדיה דרך המחשב של אח שלי והתחלתי לתקן את הערכים שלי עד שהגיע odedee ושוב פעם חסם אותי גם שנכנסתי דרך מחשב אחר . השבוע עברתי כבר לויקיפדיה האנגלית ותאמין לי ששם אף אחד לא אומר לי אף מילה , לצערי הרב אני אומר ש-דווקא בויקיפדיה העברית שלנו לא יודעים להתנהג ולכבד אחד את השני ואילו בויקיפדיות אחרות הכל שקט ונותנים כבוד אחד לשני מבלי להעליב ולפגוע. ניסיתי גם לשדרג ערכים על התורה ולהכניס ערכים יהודיים והם כולם נמחקו מייד בטענה שאני מנסה להחזיר אותם בתשובה.

רציתי לשאול אותך אם אתה מכיר עוד אתרים כמו ויקיפדיה שאפשר להכניס להם ערך בלי שום בעיה ? ......... Shahar 20:56, י' באדר ה'תש"ע (UTC)

קודם כל אני מקווה שמה שאתה כותב מתיחס אליך. אם כן, שלח לי מייל ותציג את עצמך. כמובן, אינך חייב לעשות כן. לשאלותיך
  1. אם אתה מכיר עוד אתרים כמו ויקיפדיה שאפשר להכניס להם ערך בלי שום בעיה - לא. רק ויקישיבה - אבל רק בתחום שמקובל עליהם.
  2. אני פתחתי אתר ויקי פרטי ובו, קודם כל 2,000 הערכים שכתבתי בויקיפדיה העברית במשך 4 שנים עד שנחסמתי. שם אני ממשיך לכתוב.הנה הקישור
  3. כמובן, שהתפוצה היא פחות מאשר הויקיפדיה. אם כי לגבי הערכים שאני התמחתי בהם לא מצאתי ירידה תלולה בצפיות. פשוט הויקיפדיה העברית אינה מושכת די קוראים המוצאים עניין ביהדות, העם היהודי וארץ ישראל - התחומים שלי.

כל טוב ובהצלחה. אם תרצה עוד פרטים המייל של בצד שמאל פנוי. דני 21:11, י' באדר ה'תש"ע (UTC)

קודם כל קוראים לי שחר נעים מאוד ! . אני כבר מפחד לכתוב באתרים אחרים ש-חס וחלילה " דוד שי " יגלה את זה ויחסום אותי גם שאני אנסה להיכנס מחדש . מצאתי אתר של GOOGLE שהוא נקרא " KNOLE " ושם אפשר לכתוב ערכים איך שאתה רוצה . בנוסף לזה הבאת לי קישור של " ויקיהדות " ואני נירשמתי לשם תחת השם " דחליל " . מצאתי גם אתר נוסף בכתובת => http://www.wiki.co.il שבו אתה יכול לפתוח אתר בחינם . גיליתי שיש בין עורכי ויקיפדיה הותיקים הרבה שמאלנים , סוטים , ושונאי יהדות !!!! , ( עכשיו אני מבין מדוע החרדים לא רוצים להשתתף במיזם ) . שנרשמתי לפני שנה התחלתי לכתוב ערכים חדשים וכל פעם ניתקלתי בתגובות נזעמות על סיגנון העריכה ועל זה שלא צריך להוסיף יותר מידיי פרטים . בנוסף לזה ניסיתי לכתוב 3 ערכים חדשים בנושא :

1 - אדריכלות יהודית 2 - מוזיקה יהודית 3 - רפואה יהודית

עד שהגיע Aviados ומחק מייד את הכל כאילו שהוא צוחק לי בפרצוף. הבנתי שאי אפשר ללכת איתם ראש בקיר אז חיפשתי אלטרנתיבות לאתרים אחרים שבהם אני יעביר מהר את כל הערכים שאני כתבתי. אגב .......... (: לפני חודש הייתה הרצאה של " הרב אמנון יצחק " בכפר-סבא והרב אמר שם שהוא ניכנס לויקיפדיה לדף השיחה של הערך " תאיזם ( אהבת אלוהים ) " והוא היתעמת שם עם העורך " יוסריאן " . בהרצאה שלו בכפר -סבא הוא קילל את ויקיפדיה ואמר שזה " אנציקלופדיה למפגרים " . חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח בקיצור אם תוכל בבקשה לתת לי כתובת המייל שלך כדי שאני אוכל לדבר איתך שלא על גבי הרשת . בתודה רבה . שחר

הגעת כבר אלי. רצוי להמנע מלשון הרע. פורים שמח. דני

דניאל אני כבר ביקשתי סליחה מהם ואני לא חושב שאני צריך להתנצל על היחס המאיים והמשפיל שאני ספגתי מ- " דוד שי , Aviados , odedee , ו-דרור אבי " . אומנם אני רבתי איתם וצרחתי על דרור אבי בגלל ההתנהגות שלו כלפי, וזה עדיין לא אומר שמותר להם לחסום אותי רק בגלל שאני צעקתי עליהם בפורום. קודם כל תלמדו להיות בני אדם ואחר כך מה שאתם , " מה ששנוא עלייך אל תעשה לחברך " אתה יודע . Shahar 09:36, י"א באדר ה'תש"ע (UTC)