אתר ישיבה מתקדם!

לפני כחודש, מתכנתי האתר העלו גירסא מותאמת לנייד, שיפור המתווסף לשידרוגים חדשים בלוח השנה.

yeshiva

את לוח השנה של אתר ישיבה כמעט ואין צורך להציג. לוח שנה לכל יום מבריאת העולם ועד אין סוף, כשבכל יום ניתן לבדוק את זמני היום בהתאמה לעשרות מקומות בארץ וגם בעשרות מקומות נוספים ברחבי העולם כולו.

שנה שעברה עלה העיצוב החדש של האתר כולו, לרגל המאורע צוות מהאתר הגיע אל הרב הראשי לישראל, הרב דוד לאו, שאף הצטלם בברכה קצרה לאתר ולגולשיו. הופתענו לשמוע מהרב שגם הוא נכנס לאתר ישיבה ומשתמש בלוח השנה כשהוא עומד להגיע למקומות שונים וברצונו לדעת את זמני היום במקומות האלו.


לפני כחודש, בעקבות ניתוח של נתוני הגלישה - מתכנתי האתר עמלו על התאמה של לוח השנה לניידים. כעת מי שיגלוש בלוח השנה דרך הטלפון הנייד יקבל ממשק מותאם ונוח שבעזרת ה' יסייע לגולשים לבדוק בצורה קלה יותר את זמני היום. עם השידרוג הזה עלו שיפורים טכנולוגים רבים מאחורי הקלעים, שתרמו למהירות תגובה מהירה יותר של האתר.

כמו כן, גם בבית המדרש ובשאל את הרב עלה עיצוב מותאם לנייד, על מנת לקדם את יכולת השימוש באתר. כעת ניתן בקלות לקרוא תשובות ולצפות בשיעורים גם דרך דרך הפלאפון.
יחד עם הפיתוחים, צוות האתר הוסיף ללוח שנה תחום שלם שלא היה קיים בו עד אז. תאריכי פטירה של מאות רבנים וגדולי ישראל מכל הדורות, כששמה של כל דמות מוזכר ביום פטירתה, ולחיצה על שם הדמות מובילה לתוכן משלים מתוך האתר - לעיתים מתוך בית המדרש ולעיתים מויקישיבה. באופן הזה גולשי האתר יוכלו לציין את האזכרות של גדולי ישראל על ידי לימוד מתורתם או עיסוק בחייהם ודרכם. 


חיפוש כתבות
את המידע הדפסתי באמצעות אתר yeshiva.org.il