מכתב לגולשי אתר 'ישיבה'

לרגל חג החנוכה רצינו לעדכן אתכם בנעשה באתר ובפרויקטים החדשים שלנו. חנוכה שמח מאתר 'ישיבה'

shutterstock

לגולשי וידידי אתר ישיבה,

הקב"ה אמר ליעקב בפרשות השבוע שקראנו לאחרונה: "ופרצת ימה וקדמה צפונה ונגבה".האמירה הזו נאמרה לו מבית אל, ואלפי שנים לאחר מכן אנו משתדלים לממש את ההבטחה ולפרוץ ולהביא את דבר ה' מבית אל אל העולם כולו – ימה וקדמה צפונה ונגבה.

ימים אלו, ימי החנוכה, מציינים לנו את התקופה שבה הונח היסוד לתורה שבעל פה. טהרתו של הכד הקטן שנמצא בחותמו של הכהן הגדול, והדלקת נרות החנוכה מרמזים לאותה אורה של התורה, המאירה בעם ישראל לדורות.

נעדכן כי בימים אלו השקנו מיזם חדש הנקרא "פרשני ודרשני", ליצירת פירוש מקיף על כל הספרות התורנית, בעזרתכם הגולשים.מדובר במיזם המהווה פריצת דרך משמעותית ובעזרתכם, נוכל להגדיל ולפאר את עולם התורה.

כמו כן,בימים מושלמת העבודה הרבה על תכנונו ובנייתו מחדש של לוח השנה העברי שבאתר. מעבר לזמני היום ההלכתיים, ולימי האזכרה של גדולי ישראל, אנו מוסיפים כעת גם את האפשרות לציין אירועים שונים המתקיימים במקומות שונים בארץ ובעולם.

בימים אלה אין ספק שעם ישראל זקוק יותר מתמיד לתוספת כח גם ברוחניות כנגד אויבינו הקמים עלינו לכלותינו. אנו קוראים לכם ליטול חלק במפעל עצום זה, הנעשה כולו לשם שמים ולסייע לנו בהמשך פיתוחו והחזקתו, במיוחד בימי החנוכה, בהם נקראים אנו להאיר את העולם כולו באורה של תורה.התרומות מוכרות למס, וכדאי לנצל גם את הימים שנותרו לקבלת החזרי מס לשנת הכספים הזו. כמובן שניתן לתרום מכספי מעשר כספים.

ניתן להעביר את התרומות באמצעות טופס מאובטח או באמצעות פייפל בקישור הבא:

https://ssl.yeshiva.org.il/dedication/

לחילופין,תוכלו ללחוץ על צור קשר, ואנו ניצור עמכם קשר טלפוני.

 


                                                                                    חנוכה שמח

                                                                                    צוות אתר ישיבה

חיפוש כתבות
את המידע הדפסתי באמצעות אתר yeshiva.org.il