חדש! מאגר פסקי דין רבניים

מיזם חדש עולה לאינטרנט דרך אתר ישיבה, מאגר של מאות פסקי דין רבניים ממויינים ומתויגים ע"פ הנושאים השונים. כנסו וקראו עוד על מיזם זה.

אתר ישיבה
ב"ה כחלק מתהליך הגאולה המתעצם בדורנו, גם מעמדה של חוקת התורה תופס מקום נרחב יותר עם השנים. יותר ויותר בתי דין רבניים לדיני ממונות נפתחים בערים וביישובים השונים, ועוד ועוד חלקים מהציבור בוחרים ללכת לבתי הדין האלו ולא למשפט האזרחי.

אך הפסקים הללו ברובם מוכנסים לקלסרים ולא זוכים להפצה. גם אלו הנמצאים ברשת, קשה מאוד למוצאם ובוודאי לחפש פסק דין בנושא מסוים. את הפתרון לבעיה זו, מיזם "פסקים", יזם הרב ברוך פז, ראש כולל דיינות בישיבת בית אל וישיבת רמת השרון. הרב פז, בשיתוף עם ישיבת רמת השרון ואתר ישיבה, הקים אתר מיוחד בו יתרכזו עוד ועוד פסקי דין מבתי הדין השונים, וימוינו לנושאים השונים בחושן משפט.

אז מה בדיוק יש באתר?
באתר תוכלו כמובן לעיין ברשימת הפסקים הקיימת במאגר. כמו כן ישנם מספרי מנועי חיפוש וקטלוג שיקלו עליכם בחיפוש בתוך מאות הפסקים הקיימים. מעוניינים לקרוא על נושא מסויים? מחפשים פסק מבין דין ספציפי? דיין כלשהו שאתם מעוניינים לצפות בפסקיו? את כל זאת תוכלו לעשות בעזרת מנועי החיפוש והקטלוג של מערכת "פסקים".

האתר מותאם כך שכל אחד יוכל למצוא את מבוקשו בקלות, בין אם הוא נער שלומד בבא קמא, עובד המעוניין להרחיב את לימוד הדף היומי, או דיין הרוצה לעיין בפסקי חבריו.

לכניסת לאתר פסקים
חיפוש כתבות
את המידע הדפסתי באמצעות אתר yeshiva.org.il