מכתב מיוחד לגולשי אתר ישיבה!

לרגל תחילת השנה החדשה רצינו לעדכן אתכם בנעשה באתר ובפרויקטים החדשים שלנו. שנה טובה מאתר 'ישיבה'!

אתר ישיבה

yeshivaLogo

 

8-9135

8-9139

8-9137

shanaTova5778

 

בס"ד ,ערב ראש השנה תשע"ט                                                         


לידידינו היקרים,
שנה מסתיימת ושנה מתחילה. גלגל סובב וחוזר במעגל הזמן של חיינו. עם כל המעגליות ורצף החיים המתמשך, זקוקים אנו לזמן של התחדשות. זמן שבו אנו שוברים את הריצה היומיומית ומתבוננים פנימה. שבים אל המקור.

ברוך ה' זכינו באתר ישיבה לתת ולאפשר לכל אחד ואחד להתחבר בכל רגע אל דבר ה', להתחבר אל התורה ולהתמלא. למעלה מחצי מליון גולשים בחודש נכנסים ולומדים את דברי התורה, שואלים ומקבלים מענה. כל זאת כמובן תוך שותפות מלאה איתכם, ידידינו.

בשנה החולפת עברנו למשכננו החדש. משרדינו החדשים מרחיבים את הדעת ואת הלב ומאפשרים לצוות הגדול להמשיך לפתח ולקדם את האתר עבורכם בכלים המתקדמים ביותר. התמודדנו גם עם נסיונות פריצה מטעם גורמים אנטישימיים מהעולם הרחב. ברוך ה' בהצלחה ללא נזק או פגיעה בגולשינו, וכמובן הוספנו עוד תוכן רב בכל המדורים.

נשתף בתגובה אחת שקיבלנו בעקבות מענה הרבנים לאחת הגולשות:

לכל הרבנים הצדיקים! שהקב"ה ישמור אתכם על עבודת קודש שאתם עושים, זה לא מובן  מאליו. האתר הזה עוזר לי מאוד להתמודד וללמוד דברים, התשובות המחזקות והידע הנרחב! אשריכם!!! תמיד אני ממליצה על האתר שלכם, ועל עזרה בתרומה שנמשיך לעבוד ולהתחזק עם הבורא ! זו הדרך האמיתית..

זכות גדולה להיות שותפים בעשייה גדולה ופורצת דרך שכזו. ניתן להוסיף זכויות של לימוד תורה עולמי לקראת ימי הדין באמצעות תרומת כספי פדיון כפרות לאתר ישיבה.

 

 

התרומות מוכרות לצורך מס וניתן לתרום גם מכספי מעשר כספים.
 
לתרומה מאובטחת לחץ כאן

תרומה של 180 שח ומעלה מזכה בדיסק מתנה!


שנה טובה ומבורכת
צוות אתר ישיבה
 

nigon_0

 

pidion_1

חיפוש כתבות
את המידע הדפסתי באמצעות אתר yeshiva.org.il