בית חדש לישיבה הגדולה בעולם!

אתר ישיבה שמח להציג דף בית חדש עם עיצוב חדשני ושלל חידושים – קראו עכשיו!

2 דק' קריאה
אתר ישיבה

בשיאם של החופש הגדול ועונת החתונות אתר ישיבה מצטרף לחגיגות עם בשורות משמחות למאות אלפי הגולשים הנאמנים שלנו!

בחג שבועות האחרון סיפרנו לכם על העיצוב החדש שהגיע לאתר במדורי בית המדרש ושאל את הרב, וכעת אנחנו שמחים לספר לכם על השלמה של מהלך העיצוב החדשני בדמות דף הבית החדש שלנו וכל אזור הכתבות!


הכתבות ודף הבית החדש מכילים קו נקי ועיצוב חדשני על מנת לתת לכם חווית גלישה קלה ונעימה יותר. העיצוב החדש מבוסס על ניתוח עומק של נתוני הגלישה באתר שלנו על מנת להקל את הגישה לכל הנתונים החשובים ביותר לכם הגולשים.


חידוש מרענן תוכלו לראות בכל האתר בשורת התוכן החדשה מתחת ללוגו המכילה את התאריך ולצידו זמני היום ההלכתיים. במעבר עכבר על כיתוב הזמן ייפתח לכם חלון המכיל את כל זמני היום, כאשר הזמנים הקרובים מודגשים.


בראש דף הבית תוכלו להבחין בתפריט המונגש הכולל חיפוש מהיר המאפשר להגיע לתוכן ספציפי שמעניין אתכם, בשילוב כפתורי הגישה המהירה למדורים הפופולאריים שלנו. 


בצדו השמאלי של הדף (או מתחת לגישה המהירה למדורי האתר בגרסת הסלולר) תוכלו למצוא גם גישה מהירה להקדשת הלימוד היומי באתר. ב"ה אנחנו זוכים לקבל ממכם תרומות רבות לעידוד לימוד התורה באתר ובהזדמנות זו אנו שמחים לספר לכם על
ההתרמה – הגרלה השנתית שאנחנו עורכים באתר על מנת להאיר עוד יותר את אור התורה!


תרומה בהוראת קבע שלא מרגישים, בשווי שלושים שקלים בלבד, או תרומה חד פעמית של שלוש מאות ששים שקלים מזכה בכרטיס להגרלה
! לכם זה לא יהיה מורגש ולנו כל עזרה כזו תהיה משמעותית. זו ההזדמנות שלכם להיות שותפים בהפצת התורה הגדולה בעולם, וגם לזכות בפרסים בשווי אלפי שקלים, ביניהם: שובר על סך 1,500 שקלים לקנית תפילין, צימר לזוג עם עם שלושה ילדים, אוהל ל-10 נפתח ברגע, מנויים שנתיים לשירותי אינטרנט רימון, למגזין פנימה, אותיות וילדים ועוד! לחצו כאן לתרומה עוד היום!


בהמשך הדף ריכזנו עבורכם את הכתבות המפנות לכל המידע החדש והעדכני באתר. זאת בנוסף לחלון הנגלל בצד הדף שמציג לכם את כל השיעורים החדשים המתעדכנים באתר בזמן אמת (במעבר על החלון עם העכבר תוכלו לסגור אותו או להזיז אותו לאזור אחר בדף על מנת להקל על חווית הגלישה ולהנעים אותה עבורכם).


עוד תוכלו למצוא בדף הבית החדש את זמני היום והמועדים בהרחבה, ההלכה היומית שלנו - הלכה קצרה רלוונטית ומעניינת לצד שלל הלימודים היומיים. כל זאת בנוסף לגישה מהירה לתכנים החשובים לכם כמו שיעורי פרשת השבוע, ושיעורים הלכתיים בנושאים עדכניים.


דף נוסף שעבר ניתוח פלסטי הוא הדף בוא אתם גולשים כעת! דף הכתבות לבש גם הוא פנים חדשות נקיות יותר ונוחות יותר. אגב, בתחתית הדף תוכלו למצוא את זכוכית המגדלת האדומה שתפנה אתכם לשיוט קליל במרחב הכתבות שלנו באתר בנוחות וביעילות!


אם כן, באתר ישיבה לא נחים לרגע. וזו ההזדמנות שלכם עכשיו לקחת חלק בהרמת קרנה של תורה יחד עמנו!
תרמו עכשיו להגרלה השנתית של אתר ישיבה והצטרפו אלינו בהמשך קידום לימוד התורה בישיבה הגדולה בעולם. יחד ניתן את כל התורה, לכל יהודי, בכל מקום בעולם! לחצו כאן ותרמו כעת!

חיפוש כתבות
את המידע הדפסתי באמצעות אתר yeshiva.org.il