שיא חסר תקדים באתר ישיבה

בחודש תשרי האחרון זכינו להגיע לשיאים חדשים בהיקף הפעילות, במספר הגולשים ובהפקות המיוחדות. מעניין אתכם לשמוע?

2 דק' קריאה
סטודיו אתר ישיבה

ברוך ה', אנחנו רגילים שמספר הכניסות לאתר הולך ועולה משנה לשנה. ולמרות זאת, חודש תשרי האחרון השאיר אותנו המומים. בחודש של החגים גלשו באתר ישיבה 872,768 גולשים שונים שצפו בלמעלה משני מיליון דפים!

מבחינתנו, זו כמות גולשים חסרת תקדים, שכמובן נבעה מעבודה מאומצת של צוות האתר. צוות הפיתוח שלנו עבד בצורה מוגברת כדי לוודא שלאתר יהיו את היכולות הטכניות לתת מענה איכותי למאות אלפי הגולשים, יחד עם התמודדות בהצלחה עם מתקפות האקרים על האתר, מתקפות שהגיעו משרתים בגרמניה.

יחד עם זה, צוות הפיתוח המשיך בתנופת מתיחת הפנים של חלקים נרחבים באתר, כחלק מתהליך התחדשות ארוך טווח שאנו עוברים.

צוות הפקות התוכן הוציאו לפועל ימי שידור מיוחדים: אזכרת שלושים לגאון הרב זלמן נחמיה גולדברג זצ"ל, ליל לימוד בהושענא רבא, שת"פ של פתיחת זמן חורף וכולל יום שישי, שידור חי של התפילות החגיגיות בסוכות עם הרב שמואל אליהו, ועוד.

גם באתר באנגלית הגענו לשיאים חדשים. מציאות הקורונה במקומות רבים בעולם קשה בהרבה מההתמודדות בארץ, והדבר גורם גם לשאלות רבות שהגיעו אלינו מכל רחבי העולם, ובחודש האחרון מספר הגולשים באתר באנגלית הכפיל את עצמו לעומת חודש רגיל!

במדור שאל את הרב הרבנים השיבו על עשרות שאלות ביום, עליה של עשרות אחוזים במספר השאלות ביום. נוסף על השאלות הרגילות גם שאלות על החגים ועל המציאות המיוחדת של הקורונה.

גם השיעורים בבית המדרש זכו לעלייה משמעותית במספר צפיות. כך למשל, את השיעור של הראשל"צ הרה"ג מרדכי אליהו זצ"ל על נטילת לולב קראו 22,745 פעמים, את השיעור על הלכות סוכה 17,465 פעמים, ואת השיעור על הושענא רבא 16,105 פעמים.

אנחנו מודים לקב"ה על הזכות הגדולה בהפצת תורה בהיקפים חסרי תקדים בארץ ובעולם כולו, ובתפילה שנזכה רק להמשיך ולהתפתח, כי בשביל זה יש אינטרנט!

מעוניינים לקחת חלק במפעל האדיר הזה? לחצו כאן!
חיפוש כתבות
את המידע הדפסתי באמצעות אתר yeshiva.org.il