שיחה:הרב מרדכי אליהו

From ויקישיבה
Jump to navigation Jump to search

העתקה מוויקיפדיה[edit]

אני חושב שהפסקאות החל מ"== ספרי מרן הראשלצ המקובל האלקי הרב מרדכי אליהו שליטא ==" עד "מתלמידיו" הועתקו מויקיפדיה או ממקור אחר. (חיפשתי בגוגל את המשפט כן הוציא הרב מרדכי אליהו קונטרסים לשם דוגמא, והתוצאה המתאימה ביותר היתה מויקיפדיה) אפרים 22:21, י"א באייר ה'תשס"ט (IDT)

חברותו ב"ברית הקנאים"[edit]

מדוע לא מוזכר בערך עניין חברותו במחתרת "ברית הקנאים"?

מדוע אתה לא מזדהה?
האם יש לך מקורות והוכחות לכך? האם זה נראה לך רלוונטי לערך? האם זה מידע חשוב דיו להופיע בוויקישיבה? האם זה מידע שיעניין את הגולשים באתר?
נפתלי, הנהלת האתר • שיחה. 11:44, 6 בספטמבר 2009 (UTC)

הערות שוליים[edit]

רוב הערות השוליים לא בערך לא נעשו על ידי התבנית המתאימה. נסיתי לתקן בעצמי והסתבכתי, כנראה בגלל כיווני הכתיבה. (אגב, הלחצן של הערות השוליים בסרגל הכלים לא עושה את "/" אחרי ה"REF" השני).

תודה על ההערה בעניין הלחצן. תוקן. נפתלי, הנהלת האתר • שיחה. 12:26, 7 בספטמבר 2009 (UTC)
ההערות בערך תוקנו. (עם שימוש בלחצן המתוקן).
יישר כח --נפתלי, הנהלת האתר • שיחה. 13:52, 7 בספטמבר 2009 (UTC)

הסיפור על העלאת עצמות החיד"א[edit]

ישנם הבדלים משמעותיים בין הסיפור על העלאת עצמות החיד"א בערך, לבין הסיפור כפי שמופיע בספר דורש טוב לעמו (הרבנים שהתעלפו, אופן סידור העצמות, הרעש). בנוסף רצוי, אם אפשר, לציין את העמוד בספר בו מופיע הסיפור.

סגנון הערך[edit]

הערך נכתב בצורה לא אנציקלופדית כגון 'מר"ן חקו וכד'. אין כונתי לומר שלא צריך להעריץ את הרב אליהו זצ"ל, אלא לומר שויקיישבה איננו המקום לדעתי לבטא זאת, אלא לכתוב את הדברים כפי שהם ללא תארי כבוד מיוחדים.

מאד לא ערוך[edit]

הערך על הרב אליהו מאד לא ערוך וכתוב בסגנון לא מתאים, לדוגמא, כתוב בחלק מהמקומות שלי"טא ובחלק זצ"ל, יש המון חזרות, עברית לא תקנית וכד'. התחלתי לערוך אותו מחדש, אולם הגעתי רק עד פטירתו. אם משהו יכול לערוך, זה יועיל. אני בעז"ה אערוך כשאוכל.


"השחתת" הערך[edit]

הערך הזה מושחת שוב ושוב. אני או משהו אחר עורך אותו ומסדר אותו (והשקעתי על זה זמן רב), ואנשים עורכים בו שינויים בסגנון מאד לא מתאים לויקישיבה.הדבר נעשה מספר פעמים במספר ערכים. נא לשקול פעמיים לפני הכנסת שינויים לערך! במידת הצורך- הערך יחסם לעריכה למי שאינו רשום או למי שאינו מפעיל מערכת!

יישר כח --מאירי, חבר בהנהלת האתר •שיחה• 14:49, 23 במאי 2011 (IDT)