שיחת משתמש:אלישע זהבי

From ויקישיבה
Jump to navigation Jump to search

שלום אלישע זהבי, ברוך בואך לויקישיבה!

תודה שנרשמת לאתר, הצלחתנו מותנית בשיתוף פעולה רב מצד הגולשים. כל תרומה לאתר מבורכת.

כולם מוזמנים להשתתף בויקישיבה. נא לשים לב לעקרונות העריכה - ויקישיבה:עקרונות עריכה.

הנהלת האתר תשמח לעמוד לצדכם ולסייע בכל שאלה או בעיה.

בברכת התורה, נפתלי, הנהלת האתר • שיחה 19:17, ט"ו בחשוון ה'תשס"ט (IST)

קטגוריה:תורנית מרוכזת[edit]

1. יישר כוח על כתיבת הערכים בענייני המקדש והגאולה!

2. אין להוציא ערכים מהקטגוריה תורנית מרוכזת, כיוון שכל הערכים בקטגוריה זו מוגנים בזכויות יוצרים, ולכן, כדי להכניס ערכים לקטגוריות אחרות יש לכתוב בנוסף לקטגוריה תורנית מרוכזת את הקטגוריה הרצויה. אפרים 00:18, י"ב בכסלו ה'תשס"ט (IST)

דריסת עריכה[edit]

אלישע היקר, חן חן על עריכותיך. אתה מוסיף הרבה לאתר.

אין לשכתב מחדש ערך שלם כאשר כבר יש בו תוכן. יש למצוא את השילוב הראוי, לראות כיצד אתה מכניס את מה שכתבת לצד התוכן הקיים. אם לדעתך יש בעיה עם התוכן הקיים ויש צורך להחליפו לגמרי - העלה את ההנושא בדף השיחה של הערך. אשמח אם תנסה לבצע זאת בערך מנורה, נראה לי שהשמטת משם מידע רב. נפתלי, הנהלת האתר • שיחה 17:51, י"ב בכסלו ה'תשס"ט (IST)

מכון המקדש[edit]

מניין התמונות של מכון המקדש שהעלית? האם קבלת רשות להעלות תמונות אלו לאתר? נפתלי, הנהלת האתר • שיחה 16:08, י"ד בכסלו ה'תשס"ט (IST)

ציטוטים[edit]

שלום אלישע זהבי, נערך דיון בבית המדרש של ויקישיבה בנושא מקום הציטוטים בערכים. נשמח להשתתפותך בקביעת מדיניות בעניין זה. בברכה, נפתלי, הנהלת האתר • שיחה 19:09, י"ז בכסלו ה'תשס"ט (IST)

אולי תוכל לעזור[edit]

הערך חסידות זקוק לשיפוץ רציני ביותר, הוא נכתב בשיטחיות מובהקת, ונדרשת עבודה משמעותית לכתיבתו. ניסיתי לתת כיוון ע"י סידור מחודש של הכותרות, ואשמח אם משהו שמבין בזה ימלאן בתוכן ראוי.למאי נ"מ? 23:33, י"ג בשבט ה'תש"ע (UTC)