שיחת משתמש:אפרים

From ויקישיבה
Jump to navigation Jump to search

שלום עולם! אפרים 23:12, כ"ד בתשרי ה'תשס"ט (IST)

שלום אפרים, ברוך בואך לויקישיבה!

תודה שנרשמת לאתר, הצלחתנו מותנית בשיתוף פעולה רב מצד הגולשים. כל תרומה לאתר מבורכת.

כולם מוזמנים להשתתף בויקישיבה. נא לשים לב לעקרונות העריכה - ויקישיבה:עקרונות עריכה.

הנהלת האתר תשמח לעמוד לצדכם ולסייע בכל שאלה או בעיה.

בברכת התורה, נפתלי, הנהלת האתר • שיחה 16:32, כ"ז בתשרי ה'תשס"ט (IST)

מאמר אם כל חי[edit]

הייתי מבקש ממך לעבור על הערך ולציין בדף השיחה את הקטעים הטעונים הבהרה - ויש כאלה. וְתֵן טַל וּמָטָר לִבְרָכָה עַל פְּנֵי הָאֲדָמָה וְשַׂבְּעֵנוּ מִטּוּבָהּ , דניאל ונטורה, דניאל ונטורה 22:16, י"ד בחשוון ה'תשס"ט (IST)

אין לי ניסיון בויקיפדיה. אכתוב מה נראה לי. אפרים 14:50, ט"ז בחשוון ה'תשס"ט (IST)

ציטוטים[edit]

שלום אפרים, נערך דיון בבית המדרש של ויקישיבה בנושא מקום הציטוטים בערכים. נשמח להשתתפותך בקביעת מדיניות בעניין זה. בברכה, נפתלי, הנהלת האתר • שיחה 19:10, י"ז בכסלו ה'תשס"ט (IST)

חידושים בערכים[edit]

שלום. לידיעתך, הדיון בנושא דעה שאין לה מקור הועבר לבית המדרש. נפתלי, הנהלת האתר • שיחה 17:50, כ"ז בכסלו ה'תשס"ט (IST)

שינוי שיחה של משתמש אחר[edit]

שלום, זה אחיקם 00:39, ג' בטבת ה'תשס"ט (IST). ראיתי שהחזרת גירסה משום ששינתי תוכן של משתמש אחר בדף שיחה. אתה צודק ואני מודע לכך שלא עושים זאת. אך זה היה מקרה יוצא מן הכלל: השמטתי מילה אחת שע"פ הכללים היה אסור לה להיכתב. גם רמזתי על כך בהמשך השיחה. כוונתי לכך שכשקוראים למשתמש אחר צריך לעשות זאת בשם המשתמש שלו, בלי להוסיף כינויים או כל מידע אחר עליו. אני משוכנע שתבין את כוונתי. וד"ל.

צודק. לא ידעתי שאתה השמטת זאת, כיוון שבשינויים אחרונים ההשמטה נרשמה על שם IP. אגב, יישר כוח על פינות ה"הידעת". אפרים 00:47, ג' בטבת ה'תשס"ט (IST)
תודה

זכית בתחרות[edit]

שלום אפרים, הסתיימה תחרות העריכה בויקישיבה ומחישוב הניקוד עולה כי זכית בתחרות. נבקשך להשאיר את פרטיך אצל מערכת האתר על מנת לממש את זכייתך. חילך לאורייתא, יישר כח על פעלך ותודה על השתתפותך. נפתלי, הנהלת האתר • שיחה. 15:03, ט"ז באדר ה'תשס"ט (IST)

יישר כח[edit]

שלום אפרים, ויישר כח גדול על העבודה (הן בידוע לי והן בשאינו ידוע), שלא ע"מ לק"פ (גם מאז התחרות אתה משקיע ענית). עניתי לשאלתך בדף השיחה שלי, אע"פ שאינני "מבין" גדול בעניינים אלו. אשמח לביקורת על עבודתי, בפרט שהיא לוקה בהרבה חסר.--למאי נ"מ?.21:09, י"ח בניסן ה'תשס"ט (IDT)

תודה על תשובתך, ויישר כוח על עבודתך הרבה והיסודית בערכים. אני חושב שזהו יכול להיות מהיתרונות הגדולים של ויקישיבה על פני אנציקלופדיות מקוונות אחרות - סיכום שיטות והסברים רבים בצורה ברורה. יישר כוח! אפרים 23:53, י"ח בניסן ה'תשס"ט (IDT)

תחרות ויקישיבה[edit]

שלום אפרים, תודה על השתתפותך בתחרות העריכה! בעמוד הניקוד תוכל לראות את הזוכים. תודה על תרומתך לוויקישיבה. נשמח, כמובן, לראות אותך ממשיך להשתתף בפרוייקט, להגדלת תורה ולהאדירה.

חילך לאורייתא! בשם מערכת האתר כולה, נפתלי, הנהלת האתר • שיחה. 13:47, 23 באוגוסט 2009 (UTC)

נשמח אם תעזור לנו[edit]

הערך חסידות זקוק לשיפוץ רציני ביותר, הוא נכתב בשיטחיות מובהקת, ונדרשת עבודה משמעותית לכתיבתו. ניסיתי לתת כיוון ע"י סידור מחודש של הכותרות, ואשמח אם משהו שמבין בזה ימלאן בתוכן ראוי.למאי נ"מ? 23:34, י"ג בשבט ה'תש"ע (UTC)

ימים נוראים[edit]

ראה מה שהערתי בדף השיחה שם.--למאי נ"מ? 00:16, 16 באפריל 2012 (IDT)

איכה?[edit]

אתה מרגיש טוב? מדוע לא רואים/שומעים אותך? (אני מקווה שדבריי יתקבלו ברוח טובה, אינני בא לקטר/להציג/להיכנס לקישקע). לילה טוב, למאי נ"מ? 03:19, 30 ביולי 2012 (IDT)