שיחת משתמש:חיים נהר

From ויקישיבה
Jump to navigation Jump to search

שלום חיים נהר, ברוך בואך לויקישיבה!

תודה שנרשמת לאתר, הצלחתנו מותנית בשיתוף פעולה רב מצד הגולשים. כל תרומה לאתר מבורכת.

כולם מוזמנים להשתתף בויקישיבה. נא לשים לב לעקרונות העריכה - ויקישיבה:עקרונות עריכה.

הנהלת האתר תשמח לעמוד לצדכם ולסייע בכל שאלה או בעיה.

--חיים נהר 20:59, ח' בכסלו ה'תש"ע (UTC)

יחי[edit]

אבקש עזרה בהוספת תוכן לערך על ה'יחי'.

כפי שתשים לב, ניסיתי לעשות אותו באופן המתקבל ולא המתקפל, ואף זכיתי שהוא יאושר ע"י מערכת האתר, חברי ישיבת בית א-ל. יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד!! - האמיתי היחיד
תוכל לראות עוד בערך המקביל בחב"דפדיה - יחי אדוננו. --חיים נהר 00:12, ג' בטבת ה'תש"ע (UTC)

נשמח אם תעזור לנו[edit]

הערך חסידות זקוק לשיפוץ רציני ביותר, הוא נכתב בשיטחיות מובהקת, ונדרשת עבודה משמעותית לכתיבתו. ניסיתי לתת כיוון ע"י סידור מחודש של הכותרות, ואשמח אם אתה, בתור חב"דניק, תוכל לסייע לנו מידיעותיך תורת החסידות ולמלא את הערך בתוכן ראוי. כמו כן, כדאי לכתוב כמה שורות (נניח כעשרים) על חסידות חב"ד באופן כללי, תולדותיה, אדמו"ריה ותכני הרעיונות שלה, ולהרחיב את הדברים בערך חסידות חב"ד. בתודה רבה מראש,למאי נ"מ? 23:50, י"ג בשבט ה'תש"ע (UTC)

יש לנו המון עבודה בחב"דפדיה, אך אשתדל לפנות לערכים הנ"ל מזמני. בינתיים תוכלו להעיזר בפורטל תורת החסידות ופורטל נשיאי חב"ד. להתראות. --חיים נהר 12:53, י"ד בשבט ה'תש"ע (UTC)

עוד יומיים לתחרות ויקישיבה![edit]

  • תחרות ויקישיבה 3 לקראת סיום
  • ואיך אומרים... "הכל פתוח"!
  • כיתבו ואימצו

ובעז"ה גם תזכו בפרסים!

  • תזכורת לפרסים: כאן
  • לעמוד הניקוד: כאן
  • חילכם לאורייתא!
  • בהצלחה!

מאירי, חבר בהנהלת האתר 23:50, 2 במאי 2011 (IDT)

לחיים, על הציונות בחב"דפדיה[edit]

ישר כח על התגובה הזריזה...

אין לי בשביל מה להרשם לחב"דפדיה מכיוון שאין לי מושג בחב"ד. אי אפשר לעוות מציאות ולשקר בגלל שמתמקדים בזווית החב"דית, כשמתייחסים למשהו, לחיוב או לשלילה, יש לבחון אותו על כל ההיבטים ולא להסתיר חלקים ממנו...

אריאל ביגל נ"י 00:56, 24 ביוני 2011 (IDT)

טענתך הייתה נכונה אילו חב"דפדיה הייתה נכתבת בידי צוות בשכר, אך היות וכותבים אותה אנשים בצורה התנדבותית, כל אחד לפי מיטב ידיעותיו, קורה שנוצר 'חור' של מידע בנושא מסויים, שלא כ"כ מתמחים בו. אי לכך, הינך מוזמן להוסיף את המידע על הציונות, שנראה שהינך בקיא בו יותר מכל חב"דפדיה אחר, בדיוק כפי שמידע חב"ד נכתב כאן על ידי או ע"י חב"דניק אחר. בהצלחה! --חיים נהר 01:09, 24 ביוני 2011 (IDT)
איני מכיר את מערכת עקורנות העריכה של חב"דפדיה ואת הראש של האתר, לכן נראה לי שיהיה לי קשה לעשות זאת... אולי במהשך אקלוט את הראש יותר ואתפנה לכך. בכל מקרה את השקרים אני אמחק. שבת שלום! אריאל ביגל נ"י 12:08, 24 ביוני 2011 (IDT)
העקרונות הם עקרונות כמו כל אנציקלופדיה בהוספת הזווית החב"דית. בראש הערך מגיע, לרוב, סקירה סטנדרטית על נושא הערך ותוכל לכתוב פיסקה על הציונות. --חיים נהר 14:02, 24 ביוני 2011 (IDT)