שיחת משתמש:מחל

From ויקישיבה
Jump to navigation Jump to search

שלום מחל, ברוך בואך לויקישיבה!

תודה שנרשמת לאתר, הצלחתנו מותנית בשיתוף פעולה רב מצד הגולשים. כל תרומה לאתר מבורכת.

כולם מוזמנים להשתתף בויקישיבה. נא לשים לב לעקרונות העריכה - ויקישיבה:עקרונות עריכה.

מומלץ שמשתמשים חדשים לאתר ולסביבת "ויקי", יעזרו בעזרה בתחילת דרכם.

הנהלת האתר תשמח לעמוד לצדכם ולסייע בכל שאלה או בעיה.

בברכת התורה, נפתלי, הנהלת האתר • שיחה. 06:09, 22 ביולי 2009 (UTC)

רבנים[edit]

הדיון הועבר לבית המדרש. --מחל 07:46, 22 ביולי 2009 (UTC)

תחרות ויקישיבה[edit]

שלום מחל, תודה על השתתפותך בתחרות העריכה! בעמוד הניקוד תוכל לראות את הזוכים. תודה על תרומתך לוויקישיבה. נשמח, כמובן, לראות אותך ממשיך להשתתף בפרוייקט, להגדלת תורה ולהאדירה.

חילך לאורייתא! בשם מערכת האתר כולה, נפתלי, הנהלת האתר • שיחה. 13:47, 23 באוגוסט 2009 (UTC)

הרב פרופ' נחום רקובר[edit]

א. כדאי לשים לב לכללי עקרונות העריכה וזכויות היוצרים לגבי העתקה מויקיפדיה.

ב. נראה לי שרצוי לשנות את שם הערך להרב נחום רקובר בויקיפדיה אין כלל תארים בשמות הערכים בויקישיבה מטעמי כבוד תורה מופיעה התואר רב, אבל נראה לי שתארים נוספים מיותרים ומקשים על מציאת הערכים.

ידועה לי הבעיה של תארים בתוך הכותרת. אני כתבתי על כך מזמן למפעילי המערכת (ראה למעלה בכותרת: רבנים), והצעתי לנהוג כמו בויקיפדיה, לכתוב בכותרת רק את השם עצמו בלי שום תואר. אחרת זה גורם לכך שלא ימצאו את הערך, שכן אחד יכנה את האדם בשם "הרב", השני בשם "רבי" וכן הלאה (וזה בדיוק מה שקורה, שחלק מהערכים הם בשם "הרב" וחלק בשם "רבי").
במקרה הזה הבעיה יותר חמורה מכיוון שאי אפשר להשמיט מהתואר את ה"פרופ'", וגם אי אפשר להקדים את ה"פרופ'" ל"רב", וגם אי אפשר לכתוב הרב פרופ' [פלוני]] משום שאז יצא עוד פעם שהשם הוא בלי התואר "הרב". ולכן לא הייתה ברירה רק להשאיר את התואר "פרופ'" בתוך השם, אע"פ שלסתם פרופ' לא שמים את התואר בכותרת. --מחל 14:30, י"ח בחשוון ה'תש"ע (UTC)
נראה לי שמחקו בנתיים את הדיון הזה. ראה עוד בשיחת משתמש נפתלי בארכיון מס' 4, בדיון הראשון: תארים בכותרות.--מחל 14:53, י"ח בחשוון ה'תש"ע (UTC)

הרב יעקב שפירא[edit]

האתה הוא זה שמשנה את שמו של הרב יעקב שפירא ל"ר' יעקב שפירא" בערך ישיבת מרכז הרב? אם כן, תוכל להסביר צעד זה? מנהל האתרשיחה 19:43, י"ג באייר ה'תש"ע (UTC)