שיחת משתמש:שמובבה

From ויקישיבה
Jump to navigation Jump to search

הערכה עמוקה לעבודת ההגהה. אין דבר יותר חשוב מזה לערכים שלי. יישר כח. וְתֵן טַל וּמָטָר לִבְרָכָה עַל פְּנֵי הָאֲדָמָה וְשַׂבְּעֵנוּ מִטּוּבָהּ , דניאל ונטורה, דניאל ונטורה 10:46, כ"ה בחשוון ה'תשס"ט (IST)

בשמחה. :) - שמובבה 10:47, כ"ה בחשוון ה'תשס"ט (IST)
אני מאד מבקש, שכאשר יש לך מעט פנאי ועניין אנא עבור על הערכים. אני בטוח שיש גם סוגיות לא מובנות. את אלה תוכל לציין בדף השיחה ואני אנסה, בכל יכולתי לתקן זאת. וְתֵן טַל וּמָטָר לִבְרָכָה עַל פְּנֵי הָאֲדָמָה וְשַׂבְּעֵנוּ מִטּוּבָהּ , דניאל ונטורה, דניאל ונטורה 10:55, כ"ה בחשוון ה'תשס"ט (IST)

ברוך הבא[edit]

שלום שמובבה, ברוך בואך לויקישיבה!

תודה שנרשמת לאתר, הצלחתנו מותנית בשיתוף פעולה רב מצד הגולשים. כל תרומה לאתר מבורכת.

כולם מוזמנים להשתתף בויקישיבה. נא לשים לב לעקרונות העריכה - ויקישיבה:עקרונות עריכה.

הנהלת האתר תשמח לעמוד לצדכם ולסייע בכל שאלה או בעיה.

בברכת התורה, נפתלי, הנהלת האתר • שיחה 15:53, כ"ה בחשוון ה'תשס"ט (IST)

קדימה והצלחה[edit]

הדיון הועבר לבית מדרש. נפתלי, הנהלת האתר • שיחה 18:50, י"ז בכסלו ה'תשס"ט (IST)

ביחס לציטוטים תזהר. הקורא היום פונה פחות למקורות ואם אתה רוצה שהוא "יינשום" את הנושא חשוב לתת לו לטעום מן המקורות. וְתֵן טַל וּמָטָר לִבְרָכָה עַל פְּנֵי הָאֲדָמָה וְשַׂבְּעֵנוּ מִטּוּבָהּ , דניאל ונטורה, דניאל ונטורה 12:20, ג' בכסלו ה'תשס"ט (IST)

הנקודה שאתה מעלה מעניינת ויש לחשוב עליה. אולם, במחשבה זריזה, נראה לי שיש הבדל בין הבאת מקור כזה או אחר על מנת "לתבל" את הערך, ליצירת ערכים המכילים בעיקר ציטוטים ומשפטי קישור. - שמובבה 12:43, ג' בכסלו ה'תשס"ט (IST)
תחשוב על פשרה ועל תעשה מחיקות בסיטונות וְתֵן טַל וּמָטָר לִבְרָכָה עַל פְּנֵי הָאֲדָמָה וְשַׂבְּעֵנוּ מִטּוּבָהּ , דניאל ונטורה, דניאל ונטורה 13:53, ג' בכסלו ה'תשס"ט (IST)
אני גם חושב שהערך צריך להיות בנוי על שפה קולחת בעלת ציטוטים ע"מ 'לתבל' את הערך בלבד. אבל כמובן שאין למחוק ציטוטים רק בגלל שהם ציטוטים. אפרים 14:28, ג' בכסלו ה'תשס"ט (IST)
אני מסכים. פשרה יכולה להיות קישור למקור המצוטט, או הבאת הציטוט בהערת שוליים. נפתלי, הנהלת האתר • שיחה 14:36, ג' בכסלו ה'תשס"ט (IST)
תעשה לי טובה. תפגע כמה שפחות בערכים שלי. בשלך - תעשה מה שבה לך. וְתֵן טַל וּמָטָר לִבְרָכָה עַל פְּנֵי הָאֲדָמָה וְשַׂבְּעֵנוּ מִטּוּבָהּ , דניאל ונטורה, דניאל ונטורה 14:43, ג' בכסלו ה'תשס"ט (IST)
במחילה מכבודך, מה פירוש "ערכים שלך"? אני מכיר רק ערכים של ויקישיבה. - שמובבה 16:21, ג' בכסלו ה'תשס"ט (IST)
בו נסכם בקצרה: הערכים לא שלי, אבל אם תפגע בהם ללא אבחנה וללא הגיון ותזכה לגיבוי - כבר לא יהיו ערכים נוספים. וְתֵן טַל וּמָטָר לִבְרָכָה עַל פְּנֵי הָאֲדָמָה וְשַׂבְּעֵנוּ מִטּוּבָהּ , דניאל ונטורה, דניאל ונטורה 16:30, ג' בכסלו ה'תשס"ט (IST)
דניאל היקר, אין זה מכבודך לסגת לאיומים. אין ויכוח על חשיבות הציטוטים, רק על מרכזיותם בערכים. עיקר תוכן הערך לא יכול להיות מורכב מציטוטים, עם זאת יש להם ערך מוסף חשוב מאוד. צריך למצוא דרך להביא את הציטוטים כגיבוי, או חיזוק, ולא להניח להם להיות עיקר התוכן. נפתלי, הנהלת האתר • שיחה 17:20, ג' בכסלו ה'תשס"ט (IST)
מקובל. וְתֵן טַל וּמָטָר לִבְרָכָה עַל פְּנֵי הָאֲדָמָה וְשַׂבְּעֵנוּ מִטּוּבָהּ , דניאל ונטורה, דניאל ונטורה 18:18, ג' בכסלו ה'תשס"ט (IST)

חוזר להצעה[edit]

אנא רכוש מעט נסיון בכתיבה ורק אחר-כך תעסוק בבקורת. הבקורת חשובה, אם באה מבעל מעט נסיון. וְתֵן טַל וּמָטָר לִבְרָכָה עַל פְּנֵי הָאֲדָמָה וְשַׂבְּעֵנוּ מִטּוּבָהּ , דניאל ונטורה, דניאל ונטורה 11:34, ז' בכסלו ה'תשס"ט (IST)

את מעט הניסיון שאתה מחפש כבר הספקתי לרכוש בויקיפדיה ובשבעלפדיה'. אם לדעתך עדיין חסר לי נסיון בתחום כלשהו, אשמח לשמוע מה עלי ללמוד. בקשר לביקורת, שים לב כי מספר האנשים העורכים כאן בקביעות סובב סביב החמישה. במצב כזה שבו יש כל כך מעט אנשים, שומה עלינו לבקר את עצמנו כל העת. דברים שנקבע היום יהוו, ככל הנראה, את הבסיס להמשך ויקישיבה. לכן צריך לשים לב היטב למה שעושים ולהכריע בנקודות שנויות במחלוקת. אם יש ביקורת, היא צריכה להיאמר. גם אני מעוניין לשמוע ביקורת על מה שאני עושה ומשתדל לחשוב טוב על הדברים שנאמרים לי. בברכת "נחפשה דרכינו ונחקורה", שמובבה 12:40, ז' בכסלו ה'תשס"ט (IST)
קדימה לכתיבה. וְתֵן טַל וּמָטָר לִבְרָכָה עַל פְּנֵי הָאֲדָמָה וְשַׂבְּעֵנוּ מִטּוּבָהּ , דניאל ונטורה, דניאל ונטורה 14:15, ז' בכסלו ה'תשס"ט (IST)

תקנות אושא[edit]

בתחילת הדף נרשם בטעות "תקנו אושא". יישר כח על הערך. נפתלי, הנהלת האתר • שיחה 19:07, י"ד בכסלו ה'תשס"ט (IST)

ציטוטים[edit]

שלום שמובבה, נערך דיון בבית המדרש של ויקישיבה בנושא מקום הציטוטים בערכים. נשמח להשתתפותך בקביעת מדיניות בעניין זה. בברכה, נפתלי, הנהלת האתר • שיחה 19:10, י"ז בכסלו ה'תשס"ט (IST)


שלום[edit]

אשמח שתשתתף בדיון כאן. תודה רבה ולילה טוב,למאי נ"מ? 03:10, 22 בינואר 2012 (IST)