שיחת משתמש:212.76.106.207

From ויקישיבה
Jump to navigation Jump to search

שאלה[edit]

האם אתה רוצה לדון לגופו של עניין, או רק לעסוק באישיותו של מחבר הספר 'חן וכב'? למאי נ"מ? 13:31, 1 באוגוסט 2012 (IDT)

לדון בגופו של הטוקבקיסט הנכלולי והחיפויים של חבורת השקרנים סביבו. אחר כך נראה מה ישאר מגופו של עניין.
אם תרצה לדון לגופו של ענין, תוכל לפעול. על השמצות לא נוכל לשתוק בשום פנים ואופן. זה מנוגד לחוקי התוה"ק. טישיו * שיחה 16:32, 1 באוגוסט 2012 (IDT)
בדף השיחה שלך הכנסתי קצת חומר בעניין השיחה הזו וגבי מה שכתבת כאן,
דרך התורה הקדושה שמי שמבזה את גדולי ישראל בתגובות מסתתרות באנונימיות (לא כאן, אלא באתרים אחרים, הוא משמיץ ומבזה באופן המכוער ביותר את כל רבני הדור, קטנים וגדולים כאחד שאוסרים פאה.) דרך התורה שאחר התראה ושלא חזר בו מצווה לגנותו עד שישוב בתשובה.
הגבתי בדף השיחה שלי. טישיו * שיחה 19:55, 1 באוגוסט 2012 (IDT)

דרך התורה
אפילו לשיטתך, שהנ"ל עשה את כל הרעות הנ"ל, ושהוא-הוא אליהו אמזלג, מ"מ אסור לך לבזותו בעילום שם, אלא חובתך לחשוף את זהותך ולצאת נגדו בגלוי (עי' חפץ חיים, הל' לשון הרע, כלל י סעיפים ו-ט; שם כלל ד באר מין חיים אות ל; ועוד), ולא להכותו בסתר.
אין בדברים שנאמרו שום הסכמה לגבי המסקנות שלך וכנ"ל. לילה טוב! למאי נ"מ? 21:23, 1 באוגוסט 2012 (IDT)


This is the discussion page for an anonymous user who has not created an account yet, or who does not use it. We therefore have to use the numerical IP address to identify them. Such an IP address can be shared by several users. If you are an anonymous user and feel that irrelevant comments have been directed at you, please create an account or log in to avoid future confusion with other anonymous users.