שיחת משתמש:קובץ יסודות וחקירות

From ויקישיבה
Jump to navigation Jump to search

תנאים ואמוראים[edit]

תנאים ואמוראים צריכים להיות בקטגוריה: תנאים או אמוראים ולא בקטגוריה יסודות וחקירות. אריאל ביגל נ"י 21:37, 31 באוקטובר 2011 (IST)

כל הערכים שנוצרים על ידי החומר של יסודות וחקירות מופיעים בקטגוריה זו, וכמו מאות הערכים האחרים. טישיו 05:13, 2 בנובמבר 2011 (IST)

מיהו בעל החשבון הזה?[edit]

למה כתוב בדף המשתמש שנעשות מחשבון זה עריכות שלא על דעת מחבר הספר? יו"ש · שיחה 12:28, 10 במאי 2012 (IDT)

לא כתוב שם שזה "לא על דעת" מחבר הספר; להפך, כתוב שם במפורש ש"האישור" [שניתן לאחרים ע"י מחבר הספר] "הוא לויקישיבה בלבד"; מסקנה: יש-גם-יש "אישור" - ממחבר הספר - לעורכי ויקישיבה!
אלא מאי? כנראה מה שהיטעה אותך לחשוב שאין אישור, זה מה שכתוב שם בסוף, שכל מה שמועתק מהספר לתוך ויקישיבה - זה "אינו על אחריותו" של מחבר הספר. אבל שים לב לא לטעות בכוונת הנאמר: העובדה שההעתקה (לתוך ויקישיבה) "אינה על אחריותו" של המחבר - אין פירושה שהוא לא מרשה להעתיק (לתוך ויקישיבה)! הוא אמנם מרשה, אלא שאם יפלו טעויות בהעתקה - אז הן תהיינה על אחריות המעתיק, ולא על אחריות מחבר הספר.
מקוה שכעת זה ברור.
לגבי עצם שאלתך "מיהו בעל החשבון הלזה בא": ובכן, מדובר באחד מהמשתמשים הכי ותיקים בויקישיבה, שיש לו כאן כמה חשבונות, וכמובן הכל בסמכות ובאישור.
בברכה, אלי כהן 17:00, 10 במאי 2012 (IDT)
צודק אלי כהן, כתבתי זאת כדי שלא יחשבו שכל מה שאני עורך מהחשבון הזה, (לפעמים אף פעולות טכניות ואחרות), זה אחיקם קשת והו"א שזה אומר שהוא מסכים לזה, קמ"ל. כדי למנוע ספק: איני פעיל כאן מעוד חשבון משתמש, מלבד הנוכחי וזה שאני עורך בו להעתקת הספר קובץ יסודות וחקירות (ברשות). טישיו 02:19, 11 במאי 2012 (IDT)