שיחת משתמש:אופן

From ויקישיבה
Jump to navigation Jump to search

שלום אופן, ברוך בואך לויקישיבה!

תודה שנרשמת לאתר, הצלחתנו מותנית בשיתוף פעולה רב מצד הגולשים. כל תרומה לאתר מבורכת.

כולם מוזמנים להשתתף בויקישיבה. נא לשים לב לעקרונות העריכה - ויקישיבה:עקרונות עריכה.

מומלץ שמשתמשים חדשים לאתר ולסביבת "ויקי", יעזרו בעזרה בתחילת דרכם.

הנהלת האתר תשמח לעמוד לצדכם ולסייע בכל שאלה או בעיה.

בברכת התורה, למאי נ"מ? 14:02, 9 בספטמבר 2012 (IDT)

הסבר חסימה[edit]

לא נעים לי שפעולה הראשונה שאני מבצע כמפעיל מערכת היא חסימה, ובפרט שמאד רציתי אותך כשותף בדיון, אך התנהגת כמה פעמים בצורה לא הולמת, וכעת הוספת חטא על פשע בזה ששחזרת דף שיחה שנמחק ע"י מפעיל מערכת ותיק ומוערך - טישיו, עקב העובדה שבדף זה עשה יאירושי אאוטינג מרומז, בצירוף לנוסח מזלזל כלפי הרב וולפא המופיע בדבריו ובדבריך.
במידה תרצה לערער על חסימה זו, אתה מוזמן לעשות זאת (באופן אישי אפשר לשלוח אליי מייל דרך האתר או לשלוח הודעה פרטית דרך פורום 'אוצר החכמה', שאתה חבר בו). במידה ותבקש, אעביר זאת ג"כ לחכם טישיו באתר (אם זה לא יכלול השמצות ונוסח לא מתאים לאתר, כידוע למר).
אני עושה זאת בכאב, אך אין ברירה.
צהרים טובים וכתיבה וחתימה טובה! למאי נ"מ? 14:28, 11 בספטמבר 2012 (IDT)


אופן אינו מהנהן, השתמשתי דרכו להעביר את דברי אחרי שהייתה לי תקלה טכנית בהתחברות, ואם יש באותה גרסא איזו עבירה שעשה יאירושי, אין זה צודק למחוק אותה כלל. (כולל את הערותיו על חסידי חב"ד שנמנו כרבנים עצמאיים בדעתם, כמו שפרט שם את שמותם, והמשתמש אליהו אמזלג במקום לענות מחק את השאלות..)
היות וראיתי שבגרסא הקיימת אין את הדו שיח שלי, כולל שאלות וראיות, היה צודק להחזיר את הגרסא המלאה הקודמת ומישהו מטעמכם יבדוק מה ראוי ומה לא. כמו שנכתב שם בפסקא החדשה, ולא נראה לי שטישיו בחן את שתי הגרסאות והחליט שכל מה שמחק המשתמש אליהו אמזלג ראוי למחיקה. אציע לך לעבור על הדברים ולראות. מהנהן 14:49, 11 בספטמבר 2012 (IDT)
שלום. הכלל הוא כי דבריו של משתמש שכותב דברים שאינם ראויים ראויים להימחק במלואם, אין תפקיד מפעילי המערכת לשבת ולברור אחר הדברים הראויים ולהוציא את הדברים הראויים. הכלל הוא - כתבת אאוטינג? השמצות? הדברים נמחקו במלואם, להבא אל תעשה זאת. אי לכך, אם מישהו היה מחזיר רק את הדברים הראויים הייתי שותק, אך משלא נעשה כך, מדובר כאן ברמיסת כללי האתר, לפיהם אין להכניס לאתר בשום ואופן השמצות אישיות. החסימה מוצדקת בהחלט ולו על הפעולה שעשית, מלבד זאת שאיני מאמין שאינך משתמש:מהנהן. טישיו * שיחה 16:26, 11 בספטמבר 2012 (IDT)