שיחת משתמש:למיכתר המלך

From ויקישיבה
Jump to navigation Jump to search

הצהרת כוונות[edit]

למול נסיונות הצד השני להשמיע רק את דעתו ולסתום פיות, אנחנו באים לפרסם אמת. למרות שהצד השני מכנה אותנו בשמות גנאי, כי הוא יודע שלשקר אין רגליים. אבל כל הפוסל במומו פוסל.

סתימת פיות אינה הדרך, כללים חד צדדיים, גם אינם דרך.

החלטת שמי שפתח ניק נוסף יחסם? תחסום את אליהו אמזלג. החלטת שאין לכתוב "שקרים" וזו השמצה פסולה, תמחק את דברי הצד השני שמשתמש במילים אלו. החלטת לא להתערב בעריכות? אז שהצד השני יפסיק להתערב ולאיים, ושיתחיל לענות עניינית. זה הדבר שהוא הכי מפחד, לתת תגובות על שקריו הרבים.למיכתר המלך(שכח/ה לחתום) שיחה

הרוצה לפרסם דברי אמת - יתמקד באמת והשקר יתברר מאיליו. ואם רוצה לבאר את השקר, מוזמן לבאר דבר-דבר ונבדוק. (בלי נדר אבדו את המאמר שפרסם).
אין כאן סתימת פיות, ומשתמש: Mishehu שצידד כאוסרי הפאה נכרית מעולם לא נחסם, כי מעולם לא השמיץ. גם משתמש: טישיו השמיט הרבה מ"רשימת המתירים", וקבע שהרשימה פחות טובה מזו של ספרי האוסרים, ואעפ"כ אמר לחסום את המשמיצים כליל. (כל הדברים כתובים בדפי השיחה, ויודעים ל'מכתר המלך' על שלל שמותיו).
לא אמרתי שמי שפתח ניק נוסף יחסם, אלא רק אם עשה בו שימוש לרעה (דהיינו לעקוף את כללי ויקישיבה ואת מנהלי המערכת), כמוך.
ביקורת עניינית ונקודתית על עריכותיו - לא תימחק, אך השמצות לא ענייניות - ימחקו.
לילה טוב! --למאי נ"מ? (שיחה) 00:58, 11 במרץ 2013 (IST)
רק להעיר, אמזלג מעולם לא פתח ניק נוסף באתרינו (פעילותו באתרים אחרים אינה תחת פיקוחינו...). זעקת הקוזק הנגזל תמשיך להשמע מפיך, תוך כדי מסע ההשחתות וההשמצות, באלימות ותוקפנות נגד מערכת האתר, המפעילים והעורכים, תעקוף את כל החסימות ותסדר את כולם, כי הידים ידי... סע והצלח! ואל תשכח לצעוק על סתימת פיות. טישיו * שיחה 05:24, 11 במרץ 2013 (IST)
טישו אתה הוזה בהקיץ? הרי למאי נמ מודה בדבריו שאותו ... (המכונה כאן בטעות אליהו אמזלג) פתח כאן עוד ניק. אז תתעדכן בחומר לפני שאתה כותב סתם.
אין כאן שום חשבון בשם שהזכרת. --טישיו * שיחה 22:12, 11 במרץ 2013 (IST)


טישיו אין חשבון בשם "מאיר ברגר". ?אולי תתעדכן קצת במה שקורה סביבך?

לא ידעתי למה כוונתך, בכל אופן כמו שכבר השיב לך למאי נ"מ החשבון הנ"ל אינו עובר על הכללים. אעיר כי אנו שוקלים כעת פניה למשטרה אם ההתקפה הטרולית על ויקישיבה לא תפסק. טישיו * שיחה 23:26, 12 במרץ 2013 (IST)


התקפה טרולית, איזו מילים מפוצצות. בסך הכל אנשים הביאו דעות שכנראה לא נח לך איתם. תפנה למשטרה ותספר להם שיש מישהו שהעיז להכניס דעות שלא נוחות לך. .

הבדלים בין גרסאות[edit]

האם אתה מוכן לבאר אחד לאחד את ההבדלים בין הגרסאות שערכת?

לילה טוב! --למאי נ"מ? (שיחה) 00:58, 11 במרץ 2013 (IST)

למאי נמ אתה חוסם כותבים ומבקש מהם הבהרות..? אז תחשוב לבד על התשובה.