שיחת משתמש:טל רחמים

From ויקישיבה
Jump to navigation Jump to search

שלום טל רחמים, ברוך בואך לויקישיבה!

תודה שנרשמת לאתר, הצלחתנו מותנית בשיתוף פעולה רב מצד הגולשים. כל תרומה לאתר מבורכת.

כולם מוזמנים להשתתף בויקישיבה. נא לשים לב לעקרונות העריכה - ויקישיבה:עקרונות עריכה.

הנהלת האתר תשמח לעמוד לצדכם ולסייע בכל שאלה או בעיה.

בברכת התורה, נפתלי, הנהלת האתר • שיחה 15:13, כ"ב באלול ה'תשס"ח (IDT)

מפעיל מערכת[edit]

לידיעתך. ישנו דף הנחיות למפעילי מערכת. הוא מסביר על המשמעות והיכולות של התפקיד. לכל שאלה ניתן לפנות אלי.

מאירי, חבר בהנהלת האתר 21:44, כ"ז באלול ה'תש"ע (UTC)

הידעת?[edit]

יישר כח על השתתפותך. נשמח אם ניתן להביא מקורות לדברים שנכתבים. חזק ואמץ. נפתלי, הנהלת האתר • שיחה. 15:56, כ"ב בטבת ה'תשס"ט (IST)

הרב יצחק כדורי[edit]

אם אתה מוחק קטע, אנא הסבר. אולי יש מקום לקצר, כמו שאני אעשה לאחר שיחזור, אך לא מעלים את פועלו בתחום זה. ותקוים בהם תפילת דוד המלך ע"ה "ארדוף אויבי ואשיגם ולא תשוב עד כלותם" - תפילת הרב שמואל אליהו לחיילי צה"ל בגבול חבל עזה 14:08, א' בשבט ה'תשס"ט (IST)

אנא ממך, אני שמח לכל התיחסות למה שאני כותב. אין דבר יותר חשוב ממשוב. אבל, אנא - לא מחיקות גורפות - ובוודאי לא ללא נימוק. תודה. דניאל ונטורה 14:24, א' בשבט ה'תשס"ט (IST)

רבי חיים יוסף דוד אזולאי[edit]

שוב, יישר כח. דניאל ונטורה 13:59, ב' בשבט ה'תשס"ט (IST)

קרמבו[edit]

שלום לך. אנא רשום מאיזה מקור לקחת את דבריך בערך הנ"ל. כמו כן, אם יש דעות חולקות נא לציין אותן. נפתלי, הנהלת האתר • שיחה. 17:29, כ"ה בשבט ה'תשס"ט (IST)

זכית בתחרות[edit]

שלום טל רחמים, הסתיימה תחרות העריכה בויקישיבה ומחישוב הניקוד עולה כי זכית בתחרות. נבקשך להשאיר את פרטיך אצל מערכת האתר על מנת לממש את זכייתך. חילך לאורייתא, יישר כח על פעלך ותודה על השתתפותך. נפתלי, הנהלת האתר • שיחה. 15:04, ט"ז באדר ה'תשס"ט (IST)

איחולי[edit]

תודה על כל הערות המועילות בערכים שיש לי חלק בהם. דניאל ונטורה 17:36, ט"ז באדר ה'תשס"ט (IST)

מרכז הרב[edit]

הדיון הועבר לבית המדרש. נפתלי, הנהלת האתר • שיחה. 06:32, 22 ביולי 2009 (UTC)

נשמח אם תעזור לנו[edit]

הערך חסידות זקוק לשיפוץ רציני ביותר, הוא נכתב בשיטחיות מובהקת, ונדרשת עבודה משמעותית לכתיבתו. ניסיתי לתת כיוון ע"י סידור מחודש של הכותרות, ואשמח אם גם אתה תצטרף למלא זאת בתוכן ראוי (במידה ויש בכוחך). בתודה רבה מראש,למאי נ"מ? 23:52, י"ג בשבט ה'תש"ע (UTC)


רבי יוסף חיים בעל הבן איש חי[edit]

הערך רבי יוסף חיים בעל הבן איש חי נמחק עקב הפרת זכויות יוצרים והוא ישמח לקבל עריכה מחדש

תודה רבה. שנה טובה! כתיבה וחתימה טובה!

מאירי, חבר בהנהלת האתר 10:13, כ"ח באלול ה'תש"ע (UTC)

קטגוריה[edit]

אין מזרזים אלא למזורזים...

1) כשאתה מוסיף קטגוריה לערך, אנא בדוק אם קיימת קטגוריה בעלת אותה משמעות ברשימת קטגוריות או בויקישיבה:עץ קטגוריות, אם הקטגוריה לא קיימת אנא צור אותה ותתייג אותה מתחת לאחת (או יותר) הקטגוריות הראשיות בעמוד הראשי. אם יש קטגוריה אך היא צבועה באדום, כנראה היא קטגוריה כפולה, לכן מומלץ לחפש את הקטגוריה הראשונה ולהעביר את הכפולה לראשונה.

2) אם יצרת / ערכת ערך, אנא תייג אותו בקטגוריה אחת (או יותר) ואל תשאיר את הערך ללא קטגוריה. תיוג ערכים בקטגוריות נכונות, עוזר מאוד לשימוש בויקישיבה ונותן לה מראה אינצקלופדי יותר, בהערת אגב אני אומר: כי רצוני הוא שכל הערכים בויקישיבה יהיו מתויגים תחת קטגוריה וכל הקטגוריות יהיו תחת הקטגוריות הראשיות שבעמוד הראשי, אומנם החלום הזה נראה רחוק, אבל בכל זאת אשמח אם תעזור לי להגשים אותו.

תודה רבה. שנה טובה! כתיבה וחתימה טובה!

מאירי, חבר בהנהלת האתר 10:13, כ"ח באלול ה'תש"ע (UTC)

רבי יואל טייטלבוים[edit]

לכבוד טל רחמים.

כשאתה עורך, שים לב לערוך בצורה המתאימה לסגנון האנציקלופדי של האתר. כשאתה מוסיף תארים כמו "כבוד הרב הגאון האדיר" זה חורג מהסגנון המקובל. אין באמור זלזול בר' יואליש, אך גם אם היית מוסיף תארים אלו לערך על הרב קוק למשל הייתי מעיר, כיוון שמדובר בסגנון לא אנציקלופדי.

יישר כח על עבודתך הברוכה באתר, אריאל ביגל נ"י 19:49, 28 ביוני 2011 (IDT)


קראתי את הערתך. לדעתי אין כלל מקום לתארים כאלה באנציקלופדיה. ויקישיבה היא לא ספר סיפורי צדיקים אלא אנציקלופדיה, וככזו היא צריכה לשמור על סגנון כתיבה אנציקלופדי, לרבות כתיבה ללא תארים כדוגמת הגאון או הרה"ג (לידיעתך, בויקיפדיה אפילו לא כותבים בשם הערך "הרב" או "רבי" אלא רק את שמו הפרטי, ברור שאצלנו זה לא ככה, אבל העקרון ברור...). חוץ מזה, אתה מתחיל להיכנס לבעיה כאשר אתה כותב על חלק כן ועל חלק לא, וגם איך אתה יכול לקבוע מי נכלל בהגדרה "גאון" ומי לא? דרך אגב, לגבי ההגרה "גאון", עיין ביד מלאכי כללי הגאונים ותראה מי ראוי להיכלל בתואר זה... אם אתה עדיין לא חושב כמוני אתה יכול להעלות את השאלה הזו לבית המדרש לדיון או לסנהדרין להצבעה.
דרך אגב, כאשר אתה כותב הודעות בדפי שיחה, אנא כותב בסוף סימן כזה: ~~~~ כדי שיוצג שמך ויהיה ברור מי כתב, וגן כדאינ להתחיל כותרת חדשה את אתה עוסק בנושא אחר מהנושא של הכותרת האחרונה (כמו ההודעההאחרונה שלך, שהיתה תחת כותרת אחרת). תודה.
בברכה, אריאל ביגל נ"י 08:58, 6 ביולי 2011 (IDT)

ערכים מבוקשים[edit]

לכבוד עורכי האתר!

ישנם דפים רבים הנצרכים באתר וחסרים,

אתם מוזמנים להיכנס לדף ערכים מבוקשים ולראות מה ניתן לתרום בנושא...

יישר כח!

אריאל ביגל נ"י

מורה נבוכים[edit]

לכבוד הכותבים באתר!

מי שיוכל לכתוב ערך על הספר מורה נבוכים יבורך! זו בושה לדעתי שאין באתר ערך על מו"נ, שהוא ספר בסיסי ויסודי כל כך (במיוחד בבית מדרשו של מרן הרב קוק).

שבת שלום, אריאל ביגל נ"י

הרב עובדיה יוסף[edit]

כנראה שלא הפנמת את מה שכתבתי לך בהערה על האדמו"ר מסאמטר, מכיוון שחזרת על אותה שגיאה עוד פעם, ולכן אחזור על ההבהרה: כשכותבים בויקישיבה, אין להשתמש בתארי כבוד כדוגמת "מרן", "הגאון" וכד' (לפי הצורך).

להבא, אני מצפה שלא למצוא עוד כאלה "תקלות" שיצאו מתחת ידיך...

בברכה, אריאל ביגל נ"י 12:20, 19 בדצמבר 2011 (IST)

דיון חשוב בביהמ"ד[edit]

לכ' המשתמש טל רחמים נ"י,

מתקיים כרגע דיון חשוב בבית המדרש לגבי סגנון הכתיבה הראוי באתר, חשוב מאד להביע דעה, כאשר המגמה היא בסופו של דבר להגיע לקביעה מוחלטת ומחייבת. בבקשה לקרוא את הדיון ולהגיב בקישור הנ"ל.

בכבוד, אריאל ביגל נ"י 16:09, 29 בינואר 2012 (IST).

מייל שקבלתי, לעיונך[edit]

להלן מובא מייל שקבלתי בשבוע שעבר, לשיקול דתעכם: אריאל ביגל נ"י 15:17, 30 בינואר 2012 (IST)

"שלום רב לצוות העורכים, רציתי להודות על האתר הנהדר הזה, אני לומד ומחכים המון בפרשות השבוע. רציתי לבקש מכם אם יורשה לי, שתפתחו (מלשון לפתח לא לפתוח) את הערכים של פרשות השבוע עוד יותר ממה שיש עד עכשיו. יש לי רעיון שתוכלו להשתמש בערכים של פרשת השבוע מויקיפדיה האנגלית, שם יש פרשנוית של רבנים לפרשות השבוע. אם מישהו יוכל לתרגם זאת זה יהיה נהדר. הנה קישור (בכותרת "In inner-biblical interpretation")והלאה. נ.ב. אם תוכלו להביא פירושים של רבנים מכלל הזרמים ושל רבני תימן אודה לכם מאוד.

תודה רבה ותזכו לעשות מצוות (השם המלא שמור אצלי)"

בקשה קטנה[edit]

אודה אם תחווה את דעתך על הכללים חדשים בענייני עריכה בוויקישיבה ודפי השיחה. ברכה והצלחה! כתיבה וחתימה טובה! למאי נ"מ? 11:15, 12 בספטמבר 2012 (IDT)