ישיבה - בשביל זה יש אינטרנט

צורת הביטוי | שאלות ותשובות | אתר ישיבה

Bookmark and Share RSS לנושא זה Rss אפשרויות חיפוש
שלום אורח, ( התחבר / הרשם )


י"א אדר תשע"ח

צורת הביטוי


הרב משה מאיר אבינר

שאלה:
מה הכוונה במילים " בצורת הביטוי"? (סעיף 1)

השאלה נשאלה בהמשך לשאלה "זכויות יוצרים"

תשובה:
שלום וברכה:
אין זכיות יוצרים על תוכן כגון: רעיון, נתון, ידיעה עובדתית. אלא על צורת הביטוי שלהם כגון: הנוסח וסידור הדברים. לכן אם הסרט נתן לך רעיונות לסרט משלך ולא ההעתק את העלילה אין בזה בעיה.

בברכה:
הרב משה מאיר אבינר


ברצוני לשאול שאלה בהמשך לתשובה זו





את המידע הדפסתי באמצעות אתר yeshiva.org.il