- הלכה
- ממתקים
שאלה
האם במרשמלו כרמית בהשגחת הרבנות ראשון לציון יש ג’לטין מחיות טמאות?
תשובה
אכן כן, מרשמלו זה מכיל ג'לטין גמור כנ"ל והוא כשר בכשרות רגילה בלבד.
מתחברים עכשיו לצפיה בשיעורים אחרונים שלך, השאלות שלך בשאל את הרב ולהמשך צפיה בסדרות שיעורים בדיוק מהרגע שבו עזבת אותן.