ישיבה - בשביל זה יש אינטרנט
שאל את הרב הלכה ממתקים

האם מותר לאכול סוכריות גומי?

הרבנות הראשית לישראלכ"ב מרחשון תשפ"א
41
שאלה
בס״ד שלום כבוד הרב ! רציתי לשאול האם יש בעיה לאכול סוכריות גומי? כי יש שאומרים שזה עשוי מעור של חזיר. תודה רבה ! שבת שלום
תשובה
ב"ה שלום וברכה רוב סוכריות גומי עשויות מג'לטין. והוא יכול להיות לא כשר. לכן צריך כשרות לסוכריות. בברכה הרב חגי בר גיורא
עוד בנושא ממתקים

לא ניתן להעביר הודעה לרבנים באמצעות מערכת התגובות. לחץ כאן להעברת שאלתך לרב.

את המידע הדפסתי באמצעות אתר yeshiva.org.il