ישיבה - בשביל זה יש אינטרנט

עוגיות אוראו | שאלות ותשובות | אתר ישיבה

Bookmark and Share RSS לנושא זה Rss אפשרויות חיפוש
שלום אורח, ( התחבר / הרשם )


ג סיון תשע"ד

עוגיות אוראו


הרבנות הראשית לישראל

שאלה:
האם נכון שבעוגיות אוראו/oreo אין חומר חלבי אלא חומר מתחלב? וכתוב על זה חלבי כי פעם עבר בפס היצור מוצר חלבי? וזה רק כיסוי של הרבנות?

תשובה:
ב"ה
שלו-ם וברכה
אם במרכיבים אין חלב ומרכיביו, יתכן שכתבו חלבי בגלל שמיוצר בקו ייצור חלבי. חומר מתחלב הוא לא חלבי.
בברכה
הרב חגי בר גיורא


ברצוני לשאול שאלה בהמשך לתשובה זו





את המידע הדפסתי באמצעות אתר yeshiva.org.il