שאל את הרב

  • שבת ומועדים
  • קטניות
קטגוריה משנית
undefined
שאלה
העניין שלא אמור או אין קטניות כמו בקוטג או שמנת. אני יכול להבין שיש יוגורט במיוחד עם תוספות שיש קטניות אבל צריך מדובר במוצרים שלא אמור להכיל קטניות. מה לעשות?
תשובה
ב"ה שלו-ם וברכה אם כתוב סימן שמכיל קטניות.
את המידע הדפסתי באמצעות אתר yeshiva.org.il